zapomenuté heslo

Zásoba Vitamínu D3 přímo z Norska: Získejte celoroční balení zdarma!

Zásoba Vitamínu D3 přímo z Norska: Získejte celoroční balení zdarma!
Vitamín D má pozitivní vliv na buňky imunitního systému a je aktuálně více žádaný, něž kdy jindy. Zima je totiž období, kdy tento „sluneční vitamín“ nemůžeme čerpat přirozeně, tj. ze slunečního záření.

A právě proto teď norská společnost NaturaMed, výrobce kvalitních doplňků stravy, nabízí celoroční balení tohoto vitamínu pouze za poštovné.


„Téměř 2 miliony zákazníků v Česku věří kvalitě našich produktů. Proto jsme na domácím trhu jednou z největších společností. A jelikož letos slavíme 15 let, rozhodli jsme se všem na podporu imunity darovat roční balení našeho produktu Vitamín D3 VitaSolaris. Skoro každý z nás ho totiž v tomto období potřebuje doplnit,“ vysvětluje Martin Kozelský, ředitel společnosti NaturaMed. Málo vitamínu D může vést k celé řadě zdravotních potíží, jako je například horší spánek, změny nálad, úpadek kondice či svalová slabost.

Mezi hlavní přínosy „déčka“ patří podpora správné funkčnosti imunitního systému, normálně fungujících svalů a udržení hladiny vápníku v krvi. Současně je důležitý i pro vstřebávání vápníku v tenkém střevě a jeho další využití. Klíčový vliv proto má i na naše zuby a kosti a přispívá k jejich normálnímu stavu. V našich zeměpisných šířkách je kvůli nedostatku slunečního svitu doporučeno konzumovat vitamín D celoročně. Skvělým řešením může být pravidelné užívání doplňku stravy Vitamín D3 VitaSolaris, který obsahuje nejvyužitelnější formu vitamínu D – tzv. vitamín D3. Jde o formu vitamínu D, která se tvoří právě tehdy, když je pokožka vystavena slunečnímu záření, a naše tělo ji umí nejlépe vstřebat.

Využijte výhodné nabídky a zásobte vitamínem D celou svou rodinu. Stačí uhradit pouze poštovné 49 Kč a balíček plný imunity dorazí brzy i do vaší schránky. Žádné závazky, žádné další výdaje.

 

Více informací na www.vitasolaris.cz.


Připravila: Katka Soušková
Zdroj: Naturamed
Foto: Naturamedhodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

kohout
KOHOUT - kov


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook