zapomenuté heslo

Záleží vám na tom, co jíte?

Záleží vám na tom, co jíte?
Chladnička je oknem do duše celé rodiny. Pokud se o sobě chcete něco dozvědět, podívejte se na skladbu potravin, které v ní uchováváte. Nejen na rozmanitost surovin, ale také na to, jak jsou obvykle neuspořádané. Když máte rádi chaos, máte ho i v lednici, tak to prostě je. A co kdyby to fungovalo i naopak? Zkuste si v ní udělat pořádek a uvidíte, jestli to prospěje i vaší duši. Pokud ne, pak to rozhodně potěší alespoň vaše zažívání.

Čerstvé myšlenky vás napadnou snadněji, pokud si pochutnáte na dobrém a kvalitním jídle. Čerstvost je totiž klíčová. Podíváme-li se na současný trend kuchařů, ze kterých se staly celebrity díky vlastní TV show, vždy vidíme člověka s obrovským entuziasmem a životním nadhledem. Člověka, který nás dokáže inspirovat a který nabádá celý národ, abychom dbali na kvalitu a čerstvost potravin, ze kterých připravujeme jídlo pro svou rodinu.

Profesionální šéfkuchaři z celého světa stáli u zrodu kolekce domácích spotřebičů značky Samsung, tzv. Samsung Chef Collection, jenž čerpá ze životních zkušeností lidí, pro které jídlo znamená bezmála celý svět.

Dnes se zaměříme na chladničku z této kolekce, která je vybavena nejmodernějšími technologiemi a pokud vám záleží na kvalitě potravin, pak pro vás bude tento typ jasnou volbou. Do vínku dostala též unikátní minimalistický design KitchenFit a v rámci kuchyňské linky působí zcela homogenně, nenarušuje její ráz a naopak kuchyni dodává punc profesionality a elegance. Právě proto nese název Samsung Chef Collection.

Chladnička využívá jedinečný systém chlazení, který uchovává potraviny déle čerstvé s přesností hodnou mistra. Začíná to speciálním kovovým plátem Metal Plate, který v sobě akumuluje chlad, tzv. Metal cooling, a zamezuje kolísání vnitřní teploty, jenž je zásadním důvodem, proč se potraviny kazí. Další praktickou funkci splňuje Chef Zone, speciální zásuvka pro uchování masa či ryb, kde je zajištěna konstantní teplota s minimální výchylkou +/- 0,5 °C.

Samsung - Chef Zone
Samsung Chef Zone


Potraviny v mrazáku a chladničce mají odlišné nároky na okolní prostředí. Technologie Twin Cooling umí oddělit proudění vzduchu, a tak suchý mrazivý vzduch zůstane v mrazáku, zatímco studený vlhký vzduch v chladničce a díky tomu vydrží uskladněné potraviny ještě déle. 

Samsung Twin Cooling
Samsung Twin Cooling


Chystáte pečeni pro návštěvu? Pečte maso jako šéfkuchař pomocí marinovací misky Chef Pan™. Tento hygienická miska z nerezové oceli je dalším příjemným překvapením modelu RB41J7899S4/EF a můžete ho používat k přípravě, uskladnění i pečení potravin a potom jej můžete vložit přímo do myčky.

Chladničky Samsung, díky konceptu Kitchen Fit, se totiž vejdou do prostoru určeného vestavným spotřebičům, ale díky technologii SpaceMax nabízí až o 30 % více vnitřního prostoru a inteligentní a zároveň pohodlný způsob uskladnění potravin díky nastavitelným policím a dveřním přihrádkám. Srovnejte si potraviny podle vlastní chuti a nálady a už nikdy se vám nestane, že na vás po čase vypadne oblíbená lahůdka s prošlým datem spotřeby!

Čerstvé informace hledejte také na www.samsung.cz.

 

Komerční prezentace
Foto: Samsung
10. 9. 2015hodnotit 1 2 3 4 5

Mohlo by Vás zajímat


Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

had
HAD - oheň


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook