zapomenuté heslo

Zacvičte si zdarma v Sokolovně Průhonice

Zacvičte si zdarma v Sokolovně Průhonice
Využijte exkluzivní možnost a vyzkoušejte si den v tomto luxusním středisku zcela zdarma!

Exkluzivně pro čtenáře webu www.webozdravi.cz nabízíme jedinečnou možnost zajít si zdarma do fitka či na skupinové lekce. Stačí poslat e-mail na info@sokolovnapruhonice a uveďte heslo: webozdravi. Během 24 hodin dostanete potvrzení a pak se už můžete jen těšit na nezapomenutelný den v jednom z nejkrásnějších komplexů pro volný čas v České republice! Tato jedinečná nabídka platí do 31. května.

Jsme si jisti, že po dnu stráveném v Sokolovně Průhonice si ji naprosto zamilujete. Proto vám nabízíme mimořádně výhodné nabídky členství. Poslali jsme ceny opravdu až k zemi.
Máte specifické požadavky a potřebujete členství na míru? Žádný problém! Vyberte si hned z několika typů ten pravý, který přesně vyhovuje vašim potřebám. Samozřejmostí je i vstup do wellness, ručníkový servis i balená voda ve skříňce.

Vlajkovou lodí Sokolovny Průhonice však nadále zůstává VIP členství, které svou komplexností a službami nemá nejen v Praze, ale i v celé České republice obdoby! Volný vstup nejen do fitness centra, ale i na všechny skupinové lekce, dvě hodiny s trenérem měsíčně, vstupní zátěžové vyšetření v IKEMu, deset hodin měsíčně tenisu a badmintonu, pozvánka pro 2 osoby na jednu z prestižních společenských akcí Sokolovny Průhonice, vstup pro jednoho hosta 1 x měsíčně zdarma, sleva na občerstvení v Kafe Restaurantu i na služby salonu La Prairie, wifi v celém objektu a také dětský koutek. To vše a ještě mnohem více nabízí jedinečný komplex Sokolovna Průhonice - tak trochu jiná Sokolovna .

Více informací na www.sokolovnapruhonice.cz

Připravila: Katka
Foto: Sokolovna Průhonice
10. 4. 2014hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

drak
DRAK - dřevo


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook