zapomenuté heslo

V Hotelu Kamzík se sportuje v létě, na podzim i v zimě

V Hotelu Kamzík se sportuje v létě, na podzim i v zimě
Nejste ten typ, kterému stačí válet se týden na pláži a potřebujete spíš aktivní dovolenou? Pak nemusíte jezdit nikam daleko do zahraničí. České hory jsou skvělé na pěší turistiku, cyklistiku a další sportovní aktivity. Když se navíc večer za odměnu naložíte do vířivky, nic vám nebude chybět.

Toužíte-li po aktivní dovolené, nic vám nebrání vydat se za odpočinkem třeba teď na sklonku léta či na podzim. Počítejte však s tím, že počasí vám nemusí vždy hrát do karet. Proto je lepší vybrat si hotel s dostatečným sportovním zázemím, které vás dokáže zabavit i za deště. Jeden takový stojí v Jeseníkách v Karlově pod Pradědem. Jde o Hotel Kamzík.


Jeseníky vás nezklamou

Hotel v Jeseníkách je každopádně dobrá volba. V okolí najdete mnoho lázeňských míst (například lázně Karlova Studánka), navštívíte nejstarší fungující ruční papírny v Evropě ve Velkých Losinách. Z rozhledny na Pradědu si prohlédnete hory z výšky, chodci zde najdou mnoho atraktivních míst, kam lze dojít pěšky. Ani cyklisti se neztratí, v okolí hotelu je několik cyklotras, kratších i dlouhých, středně těžkých i opravdu náročných. Vydáte-li se po náročné trase dlouhé 97 km z Jeseníku přes Karlovu Studánku a Praděd, budete mít možnost vidět i Krkonoše a slovenské Tatry.


Hotel má skvělé sportovní zázemí

V deštivých dnech vás osloví sportovní možnosti přímo v hotelu. Najdete zde vnitřní bazén s vodou o teplotě 26-28 °C, kam mají hoteloví hosté vstup zdarma. V místní tělocvičně si lze zahrát basketbal, fotbal, floorbal a další míčové hry, veškeré vybavení vám zde zapůjčí. I do posilovny se podíváte v ceně ubytování. Sháníte-li něco méně náročného, zahrajete si stolní tenis, obyčejný tenis či badminton. Nechybí ani bowlingová dráha.


A večerní odměna? Hotelové wellness zahrnuje infrasaunu, parní saunu, finskou saunu, whirlpool, masáže i vířivku. V té bude krásně teplo i v zimě, až se vrátíte z lyžování. V Hotelu Kamzík už přijímají objednávky na Silvestr.

KP
Foto: Hotel Kamzík
23. 8. 2017hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

pes
PES - kov


DoporučujemePoslední drby

heluska
DOTAZ
Kde jsou výherci soutěží?
Jana82
Osteoporoza
Dobrý den, lékařem mi byla zjištěna osteoporoza a bylo mi doporučeno, abych si koupila doplnky stravy s vitamínem K2 a...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook