zapomenuté heslo

V Hotelu Kamzík se sportuje v létě, na podzim i v zimě

V Hotelu Kamzík se sportuje v létě, na podzim i v zimě
Nejste ten typ, kterému stačí válet se týden na pláži a potřebujete spíš aktivní dovolenou? Pak nemusíte jezdit nikam daleko do zahraničí. České hory jsou skvělé na pěší turistiku, cyklistiku a další sportovní aktivity. Když se navíc večer za odměnu naložíte do vířivky, nic vám nebude chybět.

Toužíte-li po aktivní dovolené, nic vám nebrání vydat se za odpočinkem třeba teď na sklonku léta či na podzim. Počítejte však s tím, že počasí vám nemusí vždy hrát do karet. Proto je lepší vybrat si hotel s dostatečným sportovním zázemím, které vás dokáže zabavit i za deště. Jeden takový stojí v Jeseníkách v Karlově pod Pradědem. Jde o Hotel Kamzík.


Jeseníky vás nezklamou

Hotel v Jeseníkách je každopádně dobrá volba. V okolí najdete mnoho lázeňských míst (například lázně Karlova Studánka), navštívíte nejstarší fungující ruční papírny v Evropě ve Velkých Losinách. Z rozhledny na Pradědu si prohlédnete hory z výšky, chodci zde najdou mnoho atraktivních míst, kam lze dojít pěšky. Ani cyklisti se neztratí, v okolí hotelu je několik cyklotras, kratších i dlouhých, středně těžkých i opravdu náročných. Vydáte-li se po náročné trase dlouhé 97 km z Jeseníku přes Karlovu Studánku a Praděd, budete mít možnost vidět i Krkonoše a slovenské Tatry.


Hotel má skvělé sportovní zázemí

V deštivých dnech vás osloví sportovní možnosti přímo v hotelu. Najdete zde vnitřní bazén s vodou o teplotě 26-28 °C, kam mají hoteloví hosté vstup zdarma. V místní tělocvičně si lze zahrát basketbal, fotbal, floorbal a další míčové hry, veškeré vybavení vám zde zapůjčí. I do posilovny se podíváte v ceně ubytování. Sháníte-li něco méně náročného, zahrajete si stolní tenis, obyčejný tenis či badminton. Nechybí ani bowlingová dráha.


A večerní odměna? Hotelové wellness zahrnuje infrasaunu, parní saunu, finskou saunu, whirlpool, masáže i vířivku. V té bude krásně teplo i v zimě, až se vrátíte z lyžování. V Hotelu Kamzík už přijímají objednávky na Silvestr.

KP
Foto: Hotel Kamzík
23. 8. 2017hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

jezevec
JEZEVEC - dřevo


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook