zapomenuté heslo

Wellness

Jak dobře znáte čaj?

Jak dobře znáte čaj?
Stal se běžnou součástí našeho života. Pijeme ho k snídani, vaříme si ho, když na nás "něco leze", když je nám zima, nebo jen tak, když si chceme vychutnat něco dobrého. Víte něco o jeho kvalitě a jaké druhy čajů si můžete dopřát?


V Hotelu Kamzík se sportuje v létě, na podzim i v zimě

V Hotelu Kamzík se sportuje v létě, na podzim i v zimě
00:00Nejste ten typ, kterému stačí válet se týden na pláži a potřebujete spíš aktivní dovolenou? Pak nemusíte jezdit nikam daleko do zahraničí. České hory jsou skvělé na pěší turistiku, cyklistiku a další sportovní aktivity. Když se navíc večer za odměnu...

Neviditelní vetřelci

Neviditelní vetřelci
00:00Nejrůznější bakterie, plísně a roztoči sice nejsou vidět, ale bohužel s námi bydlí pod jednou střechou. Některé bakterie jsou neškodné, ale jiné mohou způsobovat zdravotní problémy. Nejčastěji jde o otravy nebo infekce kůže, krve a očí. I když...

Ochlaďte svůj domov

Ochlaďte svůj domov
00:00Velká vedra, která nás přepadla v posledních dnech, v mnohých rodinách určitě nastolila otázku – pořídíme si klimatizaci. Ale jakou?

Miminka a koupání: jak často je to zdravé?

Miminka a koupání: jak často je to zdravé?
00:00Postarat se co nejlépe o své děťátko znamená pečlivě dbát i na jeho hygienu. Ovšem někdy méně znamená více, což platí i pro koupání i starostlivost o jemnou dětskou pokožku.

Hlídejte si počet skleniček

Hlídejte si počet skleniček
00:00Léto nám právě ukazuje svoji přívětivou tvář. Horko a sucho se však může negativně podepsat na stavu našeho organizmu, zejména pokud jde o nedostatek tekutin. Hlídejte si proto, kolik skleniček vody (nebo jiných vhodných tekutin) denně vypijete!

Konec únavy a nemocí, jedna návštěva sauny týdně stačí

Konec únavy a nemocí, jedna návštěva sauny týdně stačí
00:00Do sauny choďte v létě i v zimě, spíš k večeru, ale hlavně pravidelně. Saunování posiluje vaši obranyschopnost, zbaví vás nemocí i nadměrného pocení a zlepší psychickou pohodu. Jak často do sauny chodit, abyste z ní načerpali všechny zdravotní benefity?

3 zdravé recepty pro batolata

3 zdravé recepty pro batolata
00:00Nevíte, co připravit svým dětem, aby si pochutnaly? Uvařte jim některý z našich zdravých a rychlých receptů. Máme pro vás tip na lahodnou polévku, hlavní chod i pomazánku ke svačině.

Stránka:Předchozí 1 13 21 22 23 24 25 26 27 38 50 Další

Soutěž
Energie dne

buvol
BUVOL - voda


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook