zapomenuté heslo

Wellness

Neviditelní vetřelci

Neviditelní vetřelci
Nejrůznější bakterie, plísně a roztoči sice nejsou vidět, ale bohužel s námi bydlí pod jednou střechou. Některé bakterie jsou neškodné, ale jiné mohou způsobovat zdravotní problémy. Nejčastěji jde o otravy nebo infekce kůže, krve a očí. I když pečlivě uklízíte, zbavit se těchto neviditelných odolných vetřelců není jednoduché. Jak na to?


Ochlaďte svůj domov

Ochlaďte svůj domov
00:00Velká vedra, která nás přepadla v posledních dnech, v mnohých rodinách určitě nastolila otázku – pořídíme si klimatizaci. Ale jakou?

Miminka a koupání: jak často je to zdravé?

Miminka a koupání: jak často je to zdravé?
00:00Postarat se co nejlépe o své děťátko znamená pečlivě dbát i na jeho hygienu. Ovšem někdy méně znamená více, což platí i pro koupání i starostlivost o jemnou dětskou pokožku.

Hlídejte si počet skleniček

Hlídejte si počet skleniček
00:00Léto nám právě ukazuje svoji přívětivou tvář. Horko a sucho se však může negativně podepsat na stavu našeho organizmu, zejména pokud jde o nedostatek tekutin. Hlídejte si proto, kolik skleniček vody (nebo jiných vhodných tekutin) denně vypijete!

Konec únavy a nemocí, jedna návštěva sauny týdně stačí

Konec únavy a nemocí, jedna návštěva sauny týdně stačí
00:00Do sauny choďte v létě i v zimě, spíš k večeru, ale hlavně pravidelně. Saunování posiluje vaši obranyschopnost, zbaví vás nemocí i nadměrného pocení a zlepší psychickou pohodu. Jak často do sauny chodit, abyste z ní načerpali všechny zdravotní benefity?

3 zdravé recepty pro batolata

3 zdravé recepty pro batolata
00:00Nevíte, co připravit svým dětem, aby si pochutnaly? Uvařte jim některý z našich zdravých a rychlých receptů. Máme pro vás tip na lahodnou polévku, hlavní chod i pomazánku ke svačině.

Za krásou a zdravím do Mariánských Lázní

Za krásou a zdravím do Mariánských Lázní
00:00Mariánské Lázně dýchají odpočinkem. Nad okouzlujícím rozlehlým parkem jim vévodí nádherný hotel Danubius Health Spa Resort Centrální Lázně**** Superior, který připomíná bohatou minulost i živou současnost lázeňského města.

Kaki: exotické ovoce s báječnou chutí

Kaki: exotické ovoce s báječnou chutí
00:00Tvarem někomu může připomínat broskev, ovšem na rozdíl od ní nemá pecku. Co je na kaki ještě příjemné? Snadno se konzumuje, skvěle chutná a je zdravé!

Stránka:Předchozí 1 10 11 12 13 14 15 16 24 36 47 Další

Soutěž


DoporučujemePoslední drby

Jana82
Osteoporoza
Dobrý den, lékařem mi byla zjištěna osteoporoza a bylo mi doporučeno, abych si koupila doplnky stravy s vitamínem K2 a...
Beaa
Fénování vlasů
Ahoj dámy, fenujete si vlasy? Nebo myslíte, že to ničí vlasy? Případně jaký fén doporučujete?

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook