zapomenuté heslo

Wellness

Chůze na boso: nohám prospějí i barefoot boty

Chůze na boso: nohám prospějí i barefoot boty
Blíží se zima a my už na sebe přidáváme stále více vrstev a obouváme teplejší a pevnější boty. Přitom naše nohy si potřebují aspoň chvíli odpočinout.


Vyspěte se dorůžova

Vyspěte se dorůžova
00:00Potíže se spánkem má každý třetí dospělý člověk a s přibývajícím věkem se situace ještě zhoršuje. Jak docílit kýženého odpočinku? Než sáhnete po prášcích, upravte životní styl.

Když chřipka útočí, je třeba více pít. Ale co?

Když chřipka útočí, je třeba více pít. Ale co?
00:00Přepadlo vás onemocnění virového původu neboli chřipka? Poradíme vám, co byste měli pít, abyste se co nejdříve cítili lépe.

Když nevíte, kdy přestat jíst

Když nevíte, kdy přestat jíst
00:00Jíte a přitom vůbec nemáte hlad? Příčin přejídání je celá řada. Když je odhalíte, líp se vám proti nim bude bojovat.

Mlsejte oříšky

Mlsejte oříšky
00:00Oříšky jsou vysoce ceněny pro vysoký obsah kvalitních bílkovin, tuků, minerálů a vitaminů. Co se týká bílkovin, mají jich dokonce tolik, že mohou směle konkurovat masu. Právě proto jimi někteří vegetariáni maso částečně nahrazují. Existuje mnoho...

Nejčastější dietní hříchy

Nejčastější dietní hříchy
00:00Pořád se snažíte zhubnout, ale jazýček váhy se ani nepohne. Je možné, že se při shazování přebytečných kil pohybujete v bludném kruhu a děláte stále stejné chyby. Které to jsou?

Elektronické kouření

Elektronické kouření
00:00Tabák si v naší společnosti napříč generacemi vybudoval zvláštní, ale pevné místo. Nenáviděný, prospěšný a výdělečný. Kouření bylo ze začátku výsadou drsných mužů, v třicátých letech byla špička s dlouhým cigárem elegantním doplňkem všech...

Americké brusinky

Americké brusinky
00:00Cranberries, americké brusinky, jsou velké zhruba jako olivy a i u nás jsou k dostání v době sezony čerstvé, nebo celoročně sušené. Proč byste je měli konzumovat?

Stránka:Předchozí 1 10 11 12 13 14 15 16 25 36 48 Další

Soutěž


DoporučujemePoslední drby

heluska
DOTAZ
Kde jsou výherci soutěží?
Jana82
Osteoporoza
Dobrý den, lékařem mi byla zjištěna osteoporoza a bylo mi doporučeno, abych si koupila doplnky stravy s vitamínem K2 a...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook