zapomenuté heslo

SPA hotel - více než wellness

SPA hotel - více než wellness
Vyzkoušeli jste už pobyt ve wellness hotelu? Zasvěcení vědí, že ještě větší míru komfortu ve spojení s lázeňskými procedurami, které prospějí vašemu zdraví, poskytnou SPA hotely. Spojte příjemné s užitečným a vydejte se na dovolenou do Karlových Varů, nejkrásnějšího z našich lázeňských měst.

Karlovy Vary mají mnoho tváří

Nejslavnější české lázně vybízí ke korzování po některé z pěti kolonád, v jejichž blízkosti vyvěrají termální prameny, k procházkám okolními lesy i zkoumání nádherného historického centra. Po setmění se město nejen v čase filmového festivalu mění na Mekku kultury a k návštěvě lákají proslulý koncertní sál Antonína Dvořáka, Karlovarské městské divadlo, řada luxusních restaurací, barů i klubů. Najdou se zde nádherná místa pro odpočinek, ale ani sportovci nepřijdou zkrátka. Okolí poskytuje možnosti pro turistiku a cykloturistiku, můžete si zde zahrát golf nebo si zaplavat.


Proč SPA hotel?

Zjednodušeně se dá říci, že wellness procedury jsou zaměřeny spíše na relaxaci a prevenci, zatímco trápí-li vás nějaký zdravotní problém, měli byste zamířit do lázeňského hotelu. SPA procedury jsou vedeny lékaři a soustředí se na léčbu konkrétního neduhu, k níž jsou využívány přírodní zdroje. Vynikající léčebnou péči obvykle doplňuje komfortní ubytování a celé spektrum služeb, díky nimž se budete cítit jako v bavlnce. Myslí zde i na vaši dietu a v hotelových restauracích vám vytvoří individuální plán dle vašich dietních specifik, aniž byste se museli vzdát chutných specialit.


Žijící historie - hotelový komplex Windsor

Ptáte se, kde vlastně najít ideální SPA hotel Karlovy Vary? Máme pro vás tip: historický komplex Windsor, který se zaměřuje na tradiční lázeňskou léčbu a hostí špičkové gastrocentrum. Jeho historie se datuje až do 19. století, kdy fungoval pod jménem Lázně III a sjížděli se do něj klienti z celého Rakouska-Uherska. Nyní jsou tyto kompletně zrekonstruované budovy státem chráněnou památkou. Uvnitř naleznete luxusní hotel v Karlových Varech s designovými pokoji, vybavenými LCD televizorem, internetovým připojením, minibarem a trezorem. Přímo v komplexu můžete také zavítat do celé řady originálních butiků. A jaká kúra vás čeká? Základem je přírodní bohatství Karlových Varů - termominerální voda a peloidy. Ty skvěle doplní masáže, zábaly, magnetoterapie či elektroléčba. Jako jediný v ČR vás hotel Windsor pozve také do bazénu s léčivou termominerální vodou o teplotě 36-38 °C.

KP
Foto: hotel Windsor
1. 11. 2017
 hodnotit 1 2 3 4 5

Napište redakci

Rewrite letters from the image.
 

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

vepř
VEPŘ - voda


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook