zapomenuté heslo

Podzimní splíny zažeňte v lázních

Podzimní splíny zažeňte v lázních
Podzimní počasí nikomu na dobré náladě většinou nepřidá. Počasí už na výlety do přírody moc neláká, tak kde doplnit energii a načerpat nové síly? Zkuste si naordinovat lázně.

Nejlépe si člověk od starostí běžných dní odpočine mimo své tradiční prostředí. Pokud vám nevyhovují velké lázeňské komplexy, vsaďte na menší lázně s domácí atmosférou, které mají opravdové kouzlo. Mají ke svým klientům navíc i mnohem osobnější přístup a lépe se zde domluvíte i na různých změnách programu.

„Pokud si u nás klient z široké nabídky programů nemůže vybrat, nabízíme možnost sestavit si pobyt dle vlastního přání. Základem je samozřejmě vstupní lékařská prohlídka a každý den alespoň jedna léčebná procedura. I tu si můžete vybrat sami po konzultaci s lékařem.,“ uvádí primář MUDr. Jiří Leisser, lékařský ředitel pro lázeňskou léčebně rehabilitační péči Lázně Teplice nad Bečvou a.s. Nemusíte si tak nechat propadnout předepsanou proceduru, o které víte, že vám nebude příjemná. Například místo sauny můžete jít do bazénu.


Zázračné Mrtvé moře na dosah

Nemůžete zapomenout na letošní dovolenou u moře, kde jste si užívali léčivé účinky slané vody a hned byste jeli zpátky? Zavzpomínat na letní měsíce můžete i díky tomu, že řada lázní nabízí procedury s léčivou mořskou solí. Mezi ty nejúčinnější patří sůl z Mrtvého moře. Voda Mrtvého moře obsahuje neuvěřitelných 21 minerálů a 12 z nich nenajdete v žádné jiné vodě. V lázních Teplice nad Bečvou se účinky této blahodárné soli dokonce násobí při rozpuštění ve zdejší unikátní minerální kyselce. Nechte se opečovávat v místních koupelích, bahenních zábalech i v solné jeskyni. Poděkuje vám vaše pokožka a třeba i bolavá záda.


Dopřejte si péči!

V lázních nenajdete jen zábaly a koupele, ale můžete se těšit i na výborné jídlo. Dopřejte si snídani do postele, ale i třeba gurmánské večeře. Když počasí dovolí, můžete vyrazit i na piknik. Dobré jídlo ve spojení s příjemným prostředím a relaxací bezpečně zažene všechny podzimní chmury.


Vyrazte za barevným podzimem

Pokud ale máte podzim rádi a chcete si všechny jeho krásné barvy vychutnat, okolí lázní nabízí i pro vás spoustu aktivit. Dlouhé procházky nebo pohodové cyklovýlety má v doprovodných nabídkách řada z nich. V lázních Teplice nad Bečvou si navíc můžete zapůjčit i hole na severskou chůzi, a znásobit tak účinky klasické chůze. Záleží jen na vás, jestli dáte přednost přírodě či městu.

Více informací o jednotlivých pobytech se dozvíte na www.ltnb.cz.

 

Připravila: Zuzana
Foto: Lázně Teplice nad Bečvou
11. 9. 2013hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

zajíc
ZAJÍC - dřevo


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook