zapomenuté heslo

O cukru bez servítek

O cukru bez servítek
O škodlivosti cukru toho již bylo napsáno dost. Nebo ne? Mezinárodně uznávaný pediatrický endokrinolog, studující účinky cukru na centrální nervovou soustavu, metabolismus a onemocnění přichází s mimořádným svědectvím.

Bílé jedy

Každý, kdo se začne zabývat zdravým životním stylem, se dříve či později setká s termínem „bílé jedy“. K bílým jedům tradičně řadíme mléko a produkty z něj, bílou mouku, sůl a rafinovaný cukr. Na lidské zdraví mají špatný vliv a negativně ovlivňují náš metabolismus. Ale napadlo vás někdy, že potraviny, které běžně kupujeme, jsou upravovány tak, aby působily na naše metabolické a hormonální procesy, regulovaly naše pocity hladu a nutily nás k další konzumaci a tím k opakovanému nákupu? Ač to zní skoro neuvěřitelně, Robert H. Lustig, M.D., M.S.L. ve své nové knize srozumitelnou a zajímavou formou odhaluje všechnu pravdu, kterou se potravinářské lobby snaží ututlat.


Hlavně žádné servítky

Přední český odborník ve výživě s vědeckou erudicí v klinické biochemii, imunochemii a sportovní fyziologii a autor vědeckých prací RNDr. Petr Fořt, CSc. se o knize Cukr-náš zabiják vyjádřil následovně: „Tato neuvěřitelná kniha významného vědce vám změní život a zdraví – když budete chtít. Přečtete si šokující informace, nezkreslené tlakem lobby potravinářů, politických ekonomů a vlků z farmaceutického průmyslu.“


Autor proniká do nitra vzniku obezity a civilizačních nemocí, popisuje metabolické procesy v organismu a vyzdvihuje zejména nebezpečnost cukru v potravinách, jeho toxicitu a ničivé účinky moderního potravinářského průmyslu. Jasně vysvětluje, kde se bere epidemie obezity a ukazuje vztahy mezi stravováním a zdravím.


Začněme u sebe a dejme své tělo zase do pořádku!

V knize kromě spousty zajímavých informací o cukru a jeho vlivu na hormony v našem těle najdete také strategie, které můžete použít k tomu, abyste si dali znovu do pořádku klíčové hormony, které regulují hlad, pocit slasti nebo stres.
Kniha je k dostání od 6. 4. 2015!

 

Komerční prezentace
Foto: iStock
10. 4. 2015hodnotit 1 2 3 4 5

Mohlo by Vás zajímat


Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

drak
DRAK - dřevo


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook