zapomenuté heslo

Luhačovice lákají na pohádkové wellness pobyty

Luhačovice lákají na pohádkové wellness pobyty
Chcete zapomenout na každodenní povinnosti a alespoň na chvíli se odpoutat od všech strastí okolo? V takovém případě vás nadchnou wellness pobyty, které jsou nabízené v mnoha zařízeních napříč celou Českou republikou.

Velice oblíbené jsou Luhačovice nacházející se v malebné části jižní Moravy. V následujících řádcích vám představíme exkluzivní čtyřhvězdičkový hotel Augustiniánský dům a jeho pestrou nabídku pobytových balíčků.


Záleží pouze na vás, co od daného pobytu očekáváte. Chcete romantiku, nebo preferujete spíše relaxaci? Stejně tak nechybí ani balíčky, s nimiž se můžete vydat za lepším zdravím.


Odpočiňte si jednu noc, ale nezůstávejte hladoví

Mezi velice oblíbené wellness pobyty patří balíček zvaný Relax na 1 noc s večeří. V dané nabídce je zahrnuto ubytování v pokoji podle vašeho výběru, bohatá snídaně s výhledem na nádhernou zahradu, tříchodová večeře, odpolední občerstvení v lobby baru a neomezený vstup do wellness centra, kde na vás čekají různé procedury.


Jestliže se chcete vydat na odpočinek v těchto zimních měsících, ovšem jedna noc vám nestačí, objednejte si Zimní romantiku. V tomto balíčku je zahrnut pobyt pro dvě osoby na dvě noci, takže s drahou polovičkou přijdete na úplně jiné myšlenky.


Vánoce se blíží, darujte wellness pobyt

Vánoční čas se pomalu blíží. Pokud ještě nemáte pro své blízké žádný dárek, co takhle jim zabalit pod stromeček nějaký zážitek? Právě takový wellness pobyt v lázeňském městě Luhačovice je ideální volbou. Dostanete krásný poukaz, se kterým se potom obdarovaný objedná na konkrétní termín.


Luhačovice jsou krásné město, které nabízí celou řadu atrakcí. I samotné okolí je půvabné a láká na bohaté vyžití, a to nejen v létě, ale i v zimě.

Více informací najdete přímo na webových stránkách www.augustian-life.cz.

KP
Foto: iStock
6. 12. 2019



hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovat



Energie dne

lidoop
LIDOOP - země


Doporučujeme



Poslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook