zapomenuté heslo

Jedenáctka není jen fotbalová. Dá se v ní i plavat

Jedenáctka není jen fotbalová. Dá se v ní i plavat
Pro většinu lidí je sport neodmyslitelnou součástí každodenního života, možnost jak se odreagovat, odpočinou si od každodenního shonu, případně příležitost k setkání s přáteli či rodinou.

Mnoho z nás už od dětství slýchalo větu „sportem ku zdraví“. A tímto úslovím se řídí také starosta městské části Prahy 11 Dalibor Mlejnský. Ten nejenže chodí pravidelně běhat do Milíčovského lesa, ale také má v oblibě i spoustu dalších sportovních aktivit, například plavání. „Teď jsme dostavěli novou sportovní halu s bazénem, tak se těším, že tam budu chodit plavat,“ oznamuje starosta a hlava šestičlenné rodiny Mlejnský.

Stavba sporotvní haly s bazénem
Stavba sporotvní haly s bazénem

 

Právě o stavbu haly s příznačným názvem Jedenáctka VS usiloval už od roku 2005 a konečně se blíží den, kdy bude moci slavnostně přestřihnout červenou stuhu a přivítat milovníky nejen vodních sportů z Jižního města a okolí, kteří zatím musí za sportovním vyžitím jezdit do vzdálených aquaparků.

 

To se už brzy změní. Jedenáctku VS tvoří tři haly na ploše 76 tisíc metrů čtverečních v ulici Mírového hnutí. V komplexu se nachází bazénová a sportovní hala, společně s centrem dětského plavání. V bazénové hale si brzy budete moci užít například pětadvacetimetrový plavecký bazén s pěti drahami, či se jen po náročném dni zrelaxovat ve vířivce. Na své si přijdou i děti, které se můžou sklouznout na dvaačtyřicetimetrovém tobogánu, a v centru dětského plavání na ně čekají čtyři bazény. Pro nejmenší návštěvníky, kteří si ještě na hlubokou vodu netroufnou, je k dispozici brouzdaliště. Zkrátka nepřijdou i příznivci sálových sportů: v hale bude možné sledovat zápasy od florbalu přes basketbal po futsal.

Zkušební provoz Jedenáctky VS by měl začít v červnu a rozhodně je se na co těšit“, láká nejen občany Prahy 11 starosta.

Komerční prezentace
Foto: archiv Praha 11
12. 6. 2014hodnotit 1 2 3 4 5

Mohlo by Vás zajímat


Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

drak
DRAK - dřevo


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook