zapomenuté heslo

Jak si zajistit příjem omega-3 mastných kyselin?

Jak si zajistit příjem omega-3 mastných kyselin?
Omega-3 mastné kyseliny jsou pro lidské zdraví velmi důležité, tělo si je ovšem neumí samo vyprodukovat. Musíme je tedy přijímat z vnějších zdrojů, tedy buď ze stravy, anebo z různých doplňků.

Několik slov o omega-3 mastných kyselinách

Správný příjem omega-3 mastných kyselin je nutné sledovat již u dětí, neboť se jedná o prostředek správného růstu a vývoje. Ale rovněž v dospělosti hrají tyto esenciální mastné kyseliny veledůležitou roli. Mají totiž pozitivní účinky na činnost mozku a navíc snižují rizika mnoha chorob, a to především kardiovaskulárních. Měli byste tedy sobě i svým dětem dopřát dostatečné množství rybích pokrmů a v kuchyni používat i ořechy. A navíc můžete zvolit některý z doplňků stravy. Ptáte se jaký?


MaxiCor: vsaďte na kvalitu!

Doplněk stravy MaxiCor se stal vítězem v anketě „Lékárníci doporučují“, a to právě v kategorii přípravků s obsahem omega -3 mastných kyselin. Pokud tedy dbáte o zdraví své rodiny (děti jej mohou užívat od 3 let), pořiďte si MaxiCor 70 + 20 tobolek. Přípravek obsahuje zejména kyselinu eikosapentaenovou a kyselinu dokosahexaenovou, které v této oblasti patří k nejdůležitějším. Zbývá již tedy pouze otázka, kde si MaxiCor zakoupit… A co přímo u výrobce?


Pořiďte si MaxiCor na Farmax.cz!

SVUS Pharma, a.s., je předním českým výrobcem generických léčiv a doplňků stravy. Ať už tedy hledáte doplňky stravy s obsahem omega-3 mastných kyselin, případně další výrobky s pozitivním vlivem na lidské zdraví, navštivte e-shop Farmax.cz. Z pohodlí vlastního domova si následně budete moci objednat vše potřebné pro zdraví celé rodiny!

Připravila: komerční prezentace
Foto: FARMEX
29. 4. 2015

 hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

opice
OPICE - kov


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook