zapomenuté heslo

Jak se vyhnout vánočním trapasům?

Jak se vyhnout vánočním trapasům?
Už je tady zase ten čas, kdy se pulty začínají plnit vánočním zbožím a všichni začínají shánět vánoční dárečky. Ač by vánoční dárek měl obdarovaného primárně potěšit nebo splnit přání, často při rozbalení dárečku nastává u stromečku trapné ticho.

Pokud nechcete, aby se trapné ticho z nechtěných nebo nevhodných dárků rozhostilo i pod vaším stromkem, vyhněte se těmto chybám:


Neptejte se svých blízkých, co by si přáli

I když se může taková otázka zdát jako hezké gesto, na tázaného tak vyvíjíte nepříjemný tlak. Buď bude přemýšlet o dárku, který si můžete dovolit, a stejně z něj skutečné přání nedostanete, anebo se může stát, že si bude přát dárek, který je daleko za hranicemi vašich finančních možností. Toto pravidlo samozřejmě neplatí u dětí – ty přeci píší Ježíškovi!

Tip: Nevíte si s volbou dárku rady? Poraďte se s jeho blízkými či přáteli. Inspiraci najdete také online. Tipy na vánoční dárky najdete například na vanocni-darky.cz. Jednoduše tam zaškrtnete, pro koho dárek hledáte, případně kolik chcete za dárek utratit a nápady na bezva dárky se jen pohrnou!


Zapomeňte na ponožky!

Zkuste se vyhnout tradičním vánočním klišé a ponožky i pěny do koupele nechte raději v obchodech. Vánoční dárek by měl být něčím, co by si člověk sám od sebe nepořídil. A buďme k sobě upřímní – ponožky nejsou takový nadstandard, abychom si je nešli koupit sami, no ne?


Tip: Letos uděláte velkou radost vtipnými dárky. Když nic lepšího nevymyslíte, humorný dárek alespoň uvolní atmosféru!


Do Vánoc máte ještě trochu času – zamyslete se a do vánočního papíru zabalte jen to, co víte, že vaše blízké opravdu potěší. Když už opravdu nebudete vědět, kudy kam, poukaz na masáž/pobyt v lázních/adrenalinový zážitek není nikdy krok špatným směrem (pokud samozřejmě nedáte své prababičce skok padákem).


Putovní dárky

Každý má doma v zásobě pár kousků z loňských Vánoc, které se chystá letos „poslat dál“. Na tom samozřejmě není nic špatného. Někdy se dárek zkrátka netrefí do vkusu a třeba někomu udělá radost.


Nikdy ale nesmíte zapomenout na to, od koho jste takový dárek obdrželi. Není nic trapnějšího, než když někdo z vašich blízkých zjistí, že jste jejich dárek poslali dál.

Komerční prezentace
Foto: 123fr
10. 11. 2015hodnotit 1 2 3 4 5

Mohlo by Vás zajímat


Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

had
HAD - oheň


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook