zapomenuté heslo

Jak přečkat zimu s Láskou?

Jak přečkat zimu s Láskou?
Ranní rosa je již dávnou minulostí, dny bývají bělavé a mrazivé, parkoviště obchodních domů se pomalu, ale jistě začínají plnit. Lidé se balí do hřejivých kabátů a pospíchají do tepla svých domovů.

Jen někteří se na chvíli zastaví a zhluboka nadechnou. Ve vzduchu jde cítit sníh. Možná, že do dlaní chytí pár vloček. Dají si šálek svařeného vína a zastaví čas. Užijí si přítomnost a příjemné chvíle nadcházejících Vánoc.


Ty přeci nejsou jen o nákupech, shonu a dokonalosti. Jsou především o blízkosti, zamyšlení a krásných nedokonalých maličkostech. Jedna odlišná baňka na jinak dokonale sladěném stromečku, trochu připálený kapr, smažený s láskou, mírně nerudný táta, který zase dostal ponožky. Právě tyto maličkosti dělají vánoční chvíle tak jedinečné. Stává se z nich sváteční folklor. Po celý rok tolik očekávaný.


Nedílnou součástí vánočního času je i odpočinek. Během roku možná poněkud opomíjený. Čas na sebe. Čas na Dokonalou lásku.


Dokonalá láska je společnost, která nabízí čistě přírodní a šetrné přípravky, a to pro lidi i jejich zvířecí společníky. Zabývá se výzkumem přírodních látek, jejich kombinací a účinků. Na začátku všeho byl jeden příběh nikým nechtěného a téměř utopeného psa. Vznikla malá myšlenka, jak pomoci čtyřnohým společníkům v nesnázích. Z myšlenky se stala realita a ony zvířecí léčivé přípravky tak oblíbené, že došlo i na kolekci přípravků lidských. I ty jsou založeny na čistě přírodní bázi esenciálních olejů. Pomáhají od bolestí, únavy i stresu, uklidňují, podporují, léčí. Stačí jen vybrat ten správný.


Jednoznačnými favority letošního vánočního odpočinku jsou sprchová a koupelová másla. Ta učiní tento tolik očekávaný relax výjimečným, uklidňujícím a blahodárným. Jasmínové máslo v sobě snoubí jemnou vůni tak trochu tajemného orientu, krystalky horské soli a neskutečně harmonický požitek z každé koupele. Horská levandule je vyráběna z vysokohorské varianty této oblíbené byliny, která obsahuje mnohem více prospěšných konstituentů, než její levnější nížinná sestra. Energicky vás ráno probudí, anebo vás večer něžně ukolébá ke spánku. Koupelová másla skvěle fungují v synergii s přírodními parfémy z Dokonalé Lásky.

Koupelové máslo a přirodní parfém Dokonalá láska Jasmín
Koupelové máslo a přirodní parfém Dokonalá láska Jasmín

 

A pokud by vás z té vánoční pohody rozbolela hlava, zima přinesla zákeřnou rýmu nebo by vás z tahání hromady dárku rozbolela záda a svaly, můžete vyzkoušet Balzám proti bolestem. Ten působí během několika minut a uleví od migrény, tekoucího nosu i bolestivých kostí.

A do třetice dobré vánoční pohody vyzkoušejte terapeutické oleje. Třeba rozmarýnový, který vás ráno spolehlivě vytáhne z postele, uvolní napětí a únavu a povzbudí vaši mysl i pohybový aparát. Mátový, který vám pomůže při boji s chřipkou, nachlazením a zažívacími problémy anebo levandulový, který pomůže s nespavostí a špatnou náladou.

Dokonalá láska terapeutický olej a tělové máslo levandule
Dokonalá láska terapeutický olej a tělové máslo levandule

 

A nezapomeňte, že vánoční pohodu si rádi vychutnají i vaši blízcí. To činí z těchto přípravku ideální, nevšední a praktický dárek pro vaši rodinu a přátele.

 

Více informací najdete na www.dokonalalaska.cz.

 

Připravila: Katka
Foto: Dokonalá láska
1. 12. 2017

 hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

leopard
LEOPARD - země


DoporučujemePoslední drby

radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...
heluska
DOTAZ
Kde jsou výherci soutěží?

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook