zapomenuté heslo

Jak navrátit jiskru do milostného života?

Lidé mají různé choutky a úchylky. Někoho vzrušují stromy, ochlupení (například i chlupy z uší a nosu), jehly či dětské plenky. Proč vám tyto krajní případy zmiňujeme? Abyste pochopili, že erotické hračky jsou naprosto normální a v 21. století už dávno nejsou považovány za tabu.

Vibrátor, umělá vagína, vibrační vajíčko, kroužky na penis, pouta, masky, latexové oblečky, pásy cudnosti. Tohle všechno lze, ve srovnání s výše popsaným, považovat za normální. Nesouhlasíte? Pryč s předsudky!


Lidé odsuzují to, co sami neznají

Patříte do skupiny těch, kteří považují dildo a další erotické hračky za nemravnost a nikdy by si nic takového domů nepořídili? Pak jste nejspíš nic z kategorie těchto hraček ještě nevyzkoušeli a je nejvyšší čas tohle změnit. Na vašem věku nezáleží, nikdy není moc pozdě zkusit novinku.


Začátky jsou pochopitelně složité. V dnešní digitální době vám je ale usnadní například erotické videonávody, které na YouTube zveřejňuje sexshop RuzovySlon.cz. Má jich již přes 1000 a detailně v nich popisuje nejen jak používat nejrůznější pomůcky, ale také jak si užít sex obecně i bez dalších hraček.


Objevujte nepoznané společně

Mnohé pomůcky vám pomohou navodit slastné pocity, které jste doposud nezažili. Jaké? Těžko se popisují, nejlepší bude, když je sami vyzkoušíte. Erotická inspirace na vás čeká nejen přímo v sexshopech, ale také na různých osobních blozích či v diskuzích. Nemáte-li žádné zkušenosti, nebojte se hledat informace, co se líbí ostatním. Čtěte recenze zákazníků, ale nezapomeňte upřednostňovat hlavně své představy. Každý má nějaké své tajné erotické sny a přání. Jaká jsou ta vaše? Splňte si je! Není na tom nic špatného. A kdybyste si náhodou připadali příliš hloupě, vzpomeňte si na ty podivné úchylky, které jsme zmiňovali v prvním odstavci.

 

KP
Foto: Thinkstockhodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

kohout
KOHOUT - kov


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook