zapomenuté heslo

Co je infrasauna a jak prospívá zdraví?

Co je infrasauna a jak prospívá zdraví?
Už od pradávna je saunování velmi oblíbeným prostředkem v boji proti chřipce a nachlazení. Má skvělé preventivní účinky a pozitivní vliv na lidský organismus.

V dnešní době se stávají velmi oblíbené infrasauny. Infračervené záření, na kterém je saunování v infrasaunách založeno, prohřívá tělo hluboko do svalové tkáně a tím dochází k prohřátí a uvolnění našeho organismu.

Teplota v infrasaunách se pohybuje kolem 50 °C a tak nedochází k zatížení organismu. Do těla se dostane až 80 % tepla a pouze 20 % se rozprostře do okolí. Velké množství potu, které během saunování vytvoří vaše tělo, je tvořeno tukem, cholesterolem, v tucích rozpustnými jedy, těžkými kovy, kyselinami, apod.

Z čehož vyplývá, že v infrasaunách vyloučíte velké množství škodlivých a odpadních látek. Ačkoli infrasauny mají pozitivní vliv na vaše zdraví, v některých případech není saunování úplně vhodné a je proto dobré poradit se s vaším lékařem.

 

Zdravotní účinky infrasauny:

  • pomoc při bolestech – zad, kloubů, svalů
  • léčba revmatické artritidy nebo artrózy
  • podpora krevního oběhu
  • péče o srdce + podpora léčby vysokého tlaku
  • zlepšení imunity
  • detoxikace těla
  • zlepšení pokožky těla – léčba ekzémů, lupénky, apod.
  • napomáhá také od menstruačních bolestí 

 

Infrasauny jsou také skvělým pomocníkem v boji s přebytečnými kily či nadváhou. Za 30 minut saunování v infrasauně spálíte až 800 kcal. Infračervené světlo může také působit na zrychlení metabolického systému, tudíž budete spalovat ještě několik hodin po saunování. Infračervené paprsky a teplo působí příznivě také proti celulitidě.

Saunování v infrasaunách mají pozitivní vliv také na vaši psychiku. Přispívají k uvolnění stresu a napětí, přispívá k pročištění organismu, k jeho větší obranyschopnosti a napomohou mu být v harmonii.


Proč si pořídit infrasaunu?

Jak již bylo zmíněno, infrasauna je skvělou zbraní v boji proti nemocem a má pozitivní vliv na váš organismus a vaši psychiku. Dalším plusem je, že nevyžadují žádný velký prostor ani stavební úpravy. Je možné je instalovat na kterýkoliv povrch, na rozdíl od klasických domácích saun nepotřebují žádný přívod a odvod vody a jejich jediným požadavkem je zásuvka elektrické energie.

Moderní infrasauny jsou vyráběny elegantní a designové modely, které zapadnou do každé domácnosti. Infrasauna pro dvě osoby patří mezi ty nejoblíbenější, jelikož si tuto příjemnou relaxaci můžete užít se svým partnerem/partnerkou či kamarádem/kamarádkou.

V prodeji jsou také rodinné infrasauny pro 3 a 4 osoby či rohová infrasauna, která je stále oblíbenější pro její dobré umístění.

 

Komerční prezentace
Foto: iStock
24. 1. 2019hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

jelen
JELEN - oheň


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook