zapomenuté heslo

Bezpečný kočárek a kvalitní nosítka pro zdraví dítěte

Bezpečný kočárek a kvalitní nosítka pro zdraví dítěte
Dítě potřebuje v každém věku ten správný kočárek, aby mělo maximální možný komfort. Navíc je nutné, aby byl tento dopravní prostředek miminka byl maximálně bezpečný, což platí i pro nosítka.

Dětské kočárky – dbejte na komfort i bezpečí dítěte

Ač je pro nejmenší děti vhodný hluboký kočárek, který později „střídá“ kočárek sportovní, pro začátek si můžete také vybrat mezi kombinovanými kočárky, které snoubí obě předchozí varianty. Některé z nich (tzv. trojkombinace) přitom umožňují i nasazení dětské autosedačky. V pozdějším věku, když už dítě umí chodit, je vhodné pořídit golfový kočárek a samozřejmě všechny tyto varianty si je možné zakoupit rovněž pro dvojčata.

Každý z těchto typů by měl být pro dítě maximálně pohodlný, ale pozornost byste měli zaměřit především na jejich bezpečnost a zdravotní nezávadnost. Jak totiž často ukazují různé testy, i dražší kočárky nemusí být kvalitní. V každém případě musejí dětské kočárky splňovat podmínky normy ČSN EN 1888:2012. Pokud si navíc vyberete prověřeného prodejce, nemělo by se stát, že nakoupíte špatně. Vyzkoušet můžete např. e-shop Kasparek-baby.cz.


Nosítka na děti používejte správně

Že mohou spolehlivá nosítka na děti pomoci budovat silný citový vztah mezi dítětem a rodiči snad již dnes nikdo nezpochybňuje. Při jejich používání je ovšem třeba pamatovat na několik důležitých faktorů. Miminko by totiž vždy mělo být čelem k rodičům, kolena mít výše než kyčle a záda samozřejmě dokulata. Netřeba dodávat, že si j opět nutné pořídit špičkový výrobek, u něhož nehrozí, že by dítě mohlo vlivem nekvalitních materiálů spadnout.

 

KP
Foto: Kašpárek baby
26. 8. 2015hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

pes
PES - kov


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook