zapomenuté heslo

Všeobecné podmínky

Všeobecné podmínky

Upozornění: vámi zvolené přihlašovací jméno bude veřejně zobrazeno. Pokud nechcete ukazovat svoje jméno a příjmení, nepoužívejte je jako přihlašovací jméno, naopak si zvolte přihlašovací jméno, které vám zajistí anonymitu. Email nebude veřejně zobrazen.
 
Odesláním formuláře dává čtenář v souladu se zákonem č. 101 /2000 Sb. v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů uvedených na formuláři  pro marketingové účely webozdravi.cz a stane-li se výhercem, též s jejich zveřejněním v rozsahu: přihlašovací jméno na webové stránce.  Osobní údaje jsou chráněny před zveřejněním a použitím třetí osobou. Jsou použity pouze pro komunikaci se čtenářem.

Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu redakce@webozdravi.cz a dále právo dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb., tj. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Souhlas ke zpracování údajů může být za podmínek zákona kdykoliv odvolán.
 
Pravidla diskusí:
Do diskusí mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé. Každý registrovaný uživatel je povinen dodržovat Pravidla diskusí.
V diskusích je zakázáno:

Zveřejňovat vulgární, pornografické nebo jinak společensky nepřípustné příspěvky. Zveřejňovat odkazy na jiné internetové stránky, jejichž obsah nesouvisí s tématem diskuse a na stránky, jejichž obsah je v rozporu se zákony České republiky. Zveřejňovat obchodní informace, prezentovat jakékoliv komerční produkty a aktivity. Vkládat vícenásobně se opakující příspěvky. Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskusních příspěvků čtenářů. Redakce si vyhrazuje právo mazat či zkracovat texty naplňující skutkovou podstatu trestného činu hanobení rasy, národa a přesvedčení, či příspěvky obsahující vulgární výrazy a urážky. 
Energie dne

drak
DRAK - dřevo


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook