zapomenuté heslo

Vyhrajte konopné semínko Carun

Vyhrajte konopné semínko Carun
Konopné semínko a potravinové výrobky z něj patří podle světových vědců zabývajících se výzkumem konopí jednoznačně mezi jedny z nejdůležitějších přírodních potravinových doplňků pro lidský organizmus. Konopné semínko Carun se vyznačuje vysokým obsahem živin, je naprosto bez THC a má příjemnou oříškovou chuť. Vyhrajte jej a vyzkoušejte!
Carun konopné semínko
Carun konopné semínko

„Konopné semínko se vyznačuje vysokým obsahem bílkovin, proteinů, prospěšných rostlinných sterolů a dalších důležitých látek pro lidský organizmus. Navíc se vyznačuje ideálním poměrem (1:3) esenciálních mastných kyselin (EMK) omega-3 a omega-6, což je lidskému tělu nejbližší, takže zajišťuje správnou funkci metabolismu,“ říká Jiří Stabla, zástupce výrobce Carun. Konopné semínko Carun působí na rozdíl od kosmetiky uvnitř organizmu. Jeho účinek je proto viditelnější a dlouhodobější.


Doporučuje se užívat nejen při prevenci, ale konzumovat by ho měli i lidé při vyšší fyzické zátěži. Velice vhodné je pro kojící matky, protože podporuje laktaci a zvyšuje množství kyseliny gamma-linolenové (GLA) v mateřském mléce.

Omega 3

Snižují zvýšenou hladinu cholesterolu a triglyceridů v krvi, významně snižují riziko arteriosklerózy cév a infarktu myokardu, zlepšují prokrvení orgánů a tkání, jsou prevencí onemocnění rakoviny prsu a tlustého střeva.

Omega 6

Pomáhají udržet zdravou kůži.

Pouhá hrstka konopných semen dodá dospělému člověku minimální denní dávku živin.

Esenciální mastné kyseliny (EMK)

jsou životně důležité pro správnou funkci našeho organismu, neboť jsou součástí buněčných membrán. Udržují hormonální rovnováhu, brání vysoušení a šupinatění pokožky a také lámání vlasů. Účastní se na celkově dobrém pocitu zdraví a jsou významné v prevenci kardiovaskulárních onemocnění, autoimunitních chorob a roztroušené sklerózy. EMK jsou také výborné v prevenci bronchiálního astmatu, artritidy a vředů.

Tyto látky fungují v rámci endokanabinoidového systému, který udržuje rovnováhu ve všech životně důležitých systémech v našem organismu: příjem potravy, trávení a vyměšování, rozmnožování, regulace a ochrana nervového systému, skeleto-muskulární, endokrinní a kardiovaskulární funkce, spalování tuků a cukrů, imunita.

Endokanabinoidový regulační systém našemu organismu také pomáhá vyrovnávat se s fyziologickým, biochemickým i psychickým stresem, kterému je vystavován interakcí se svým okolím. Endokanabinoidy mají i pozitivní vliv na schopnost člověka učit se novým poznatkům a vyrovnávat se s nimi.

Vědecké práce provedené v posledních letech poukazují na to, že se kanabinoidní receptory nacházejí v centrální nervové soustavě a mnoha periferních tkáních včetně imunitního, reprodukčního a zažívacího systému, v sympatetických gangliích, hormonálních žlázách, tepnách, plicích a srdci, v oku a v kostech, zažívacím ústrojí a v pokožce.

Konopné semínko pomáhá odbourávat kyselinu máselnou zodpovědnou za bolest svalů. Konopí dokáže díky obsahu EMK účinně odvrátit následky vysokých hladin cholesterolu v krvi a je dokázáno, že snižuje riziko srdečního infarktu. Konopná semínka můžeme použít na výrobu rostlinného mléka. Proteiny v konopí jsou mnohem lépe stravitelné než proteiny obsažené v soje. Částečně je to způsobeno tím, že obsahují edestin.

Konopné semínko Carun loupané je vyrobeno z vybraných odrůd, které neobsahují psychoaktivní látku THC. Carun semínko je loupáno velice šetrně, aby se uchovaly veškeré hodnotné živiny. Je možné ho přidávat prakticky do všech jídel při vaření i pečení a je také chutnou přísadou do studených pokrmů, protože se vyznačuje příjemnou oříškovou chutí. Při tepelném zpracování se však snižují výživové hodnoty semínka.

Konopné semínko se dále doporučuje jako podpůrný prostředek při nemocech:

• Rakovina,
• roztroušená skleróza,
• po chemoterapii a v jejím průběhu,
• prevence a projevy a mentálních poruch,
• Alzheimerova choroba.
 

Konopné semínko Carun je doporučované:

• Lupénka, ekzémy,
• akné, kožní vyrážky a alergie,
• oslabený imunitní systém,
• srdeční onemocnění, arytmie srdce,
• deprese a migrény,
• astma,
• artritida, vředy, křečové žíly,
• velmi suchá, podrážděná pokožka,
• bolesti kloubů, svalů,
• špatný metabolismus, zácpa,
• problémy se spánkem,
• anorexie, bulimie,
• únava, vyčerpanost,
• posiluje vlasy, nehty a kůži.

Tři z vás můžete vyhrát konopné semínko Carun.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.konopnyshop.cz

Soutěž probíhá od 29. 7. do 5. 8. 2012.

 

 

Foto: www.konopnyshop.cz
19. 7. 2012

Výherci:
kraska
jasmina
azalka
 

 


Otázka:Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovat

hodnotit 1 2 3 4 5

Mohlo by Vás zajímat


Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

drak
DRAK - dřevo


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook