zapomenuté heslo

Soutěžte o knihy s příběhy šmoulů

Soutěžte o knihy s příběhy šmoulů
Šmoulové jsou zpátky. Setkat se s nimi můžete ve všech prodejnách Albert. Šmoulové s sebou přináší spoustu výrobků značky Albert Quality s certifikátem „Vím, co jím“ a novou řadu zdravých výrobků pro děti. Tito modří skřítkové moc dobře vědí, že dodržování zásad zdravé stravy prospěje nejen dětem, ale i dospělým.

Lehká šmoulí svačinka

Svačinový box se Šmoulinkou
Svačinový box se Šmoulinkou

Nechte se při přípravě svačiny pro děti do školy nebo na výlety inspirovat šmoulími produkty. Celozrnné chlebíčky AQ s vysokým obsahem vlákniny nebo slunečnicový chléb AQ s plátkem sýru Eidámek 30% a krůtí šunky s přehledem zasytí hladová bříška. Obložený chléb můžete doplnit o čerstvé ovoce nebo zeleninu. Dostanou-li vaše děti chuť na sladké, můžete jim do svačinového boxu přibalit ještě ovocnou tyčinku nebo celozrnné sušenky AQ.

 

Pro mlsné jazýčky

Šmoulí marmeláda Dobrůtka
Šmoulí marmeláda Dobrůtka

Šmoulové myslí i na mlsouny. Jahodová chuť marmelády Dobrůtky vynikne jak na chlebu s máslem, tak i v koláčích, dortech a cukroví. Obsahuje méně cukru než klasický džem a jakmile ji jednou ochutnáte, tak už na ni nedáte dopustit.

Přemýšlíte-li nad jahodovou pochoutkou pro děti, vyzkoušejte pyré se Šmoulinkou. Děti si ho zamilují. Osvěžující chuť jahod není doplněna žádným přidaným cukrem. Pyré je navíc k dostání v praktickém kelímku se skládací lžičkou.


Pochoutky pro nejmenší

Šmoulí džusík
Šmoulí džusík

Ani nejmenší členové rodin nepřijdou zkrátka. Kukuřičné křupky s postavičkami šmoulů jsou významným zdrojem vlákniny a skvěle hodí jako doplněk stravy nejmenších dětí. Pro malé školáky a předškoláky si šmoulové přichystali džusíky s brčkem s příchutí jablka, citrónu a jahod. Nejenže zaženou žízeň, ale děti si na nich i pochutnají.

 

Ponořte se do šmoulího světa

Jste vy nebo vaše děti velkými fanoušky šmoulů? Zapojte se do soutěže a vyhrajte knihu „Šmoulové a jejich svět“ od šmolkológa Matta Murraye a s originálním podpisem Williama Auriola, generálního ředitele společnosti, která vlastní práva na šmouly. Tato kniha provází čtenáře světem modrých skřítků a jejich historií.


Soutěžte o plenky na celý rok zdarma

Vyhrát můžete nejen knihu s příběhy šmoulů, ale i plenky se šmoulím designem. Vyfoťte své miminko ve šmoulí plence a vyhrajte plenky na celý rok zdarma. Fotosoutěž o plenky probíhá v několika kolech až do 8. září 2013 na Facebooku Albert ČR. Výherci se stávají soutěžící, jejichž fotografie budou odbornou porotou vybrány jako nejemotivnější v daném kole, nebo také ti, kteří v daném kole získají nejvyšší počet hlasů od fanoušků.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.albert.cz

Tři z vás můžete vyhrát knihu Šmoulové a jejich svět.

Soutěž probíhá od 25. srpna do 1. září 2013.

Foto: Albert
25. 8. 2013

Výherci:

draksdraks
fufu
Pupalka dvouletá


Otázka:Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovat

hodnotit 1 2 3 4 5

Mohlo by Vás zajímat


Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovat
#1: anonym-9865 vloženo: 26. 08. 2013
Nádherné výhry. už sbíráme i známky.Je to hnus jak lákaj ty děti.Pak se utrácí za blbosti.Co by jsme pro děti neudělaly.
Energie dne

drak
DRAK - dřevo


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook