zapomenuté heslo

Soutěž o přípravky na hubnutí a pročištění organismu

Soutěž o přípravky na hubnutí a pročištění organismu
Pustili jste se letos v lednu zase do hubnutí? Nehubněte bez rozmyslu.

Prvním krokem je DETOXIKACE. 

Výbornou volbou v tomto směru mohou být i přírodní přípravky jako např. OK FACTOR BASE a FACTOR BASE DETOX a do kategorie detoxikace je bychom měli zahrnout i obnovení acidobasické rovnováhy organismu, čili snížení překyselení, což lze dosáhnout změnou jídelníčku v tom slova smyslu, že přidáme velké množství syrového ovoce a zeleniny a rovněž tohoto můžeme podpořit i přípravkem OK BETA plus. Tím se pročistí vstupní brána organismu a tou je zažívací trakt a dýchací ústrojí. Samotnému trávení pak lze napomoci Emulipsem nebo Emulipsem Forte, které ulehčují metabolismu tuků. 

Detoxikační balíček
Detoxikační balíček

 

Dalším krokem by měla být REVITALIZACE CÉVNÍHO SYSTÉMU

Omega 3
OK Omega +

Obnovení průchodnosti a pružnosti cév. Mnohdy u lékaře může pacient dostat léky na snížení tlaku, ale nikdo nám neřekne, že ve skutečnosti potřebujeme vyčistit cévy od nánosů aterosklerotických plátů a tím vrátit cévám potřebnou pružnost a průchodnost, která je důležitá pro transport živných látek a kyslíku směrem k buňkám. Vhodné je tak ubrat v jídelníčku potraviny bohaté na nasycené tuky a cukry, tj. omezit především maso a nahradit jej rostlinnou stravou obsahující nenasycené mastné kyseliny s omega faktory 3,6 a 9. Případně je můžeme doplnit opět pomocí doplňků stravy OK OMEGA+, OK GAMA+, OK OMEGA 3 complete, kdy poslední z jmenovaných přípravků pomůže aktivně ovlivnit i hladinu cholesterolu.

 

Třetím krokem je AKTIVITA

Emulips
Emulips

Každá buňka lidského těla funguje velmi laicky řečeno jako takový malý reaktor, kde díky Krebsově cyklu dochází ke spalování v rámci metabolismu buňky, tj. k látkové přeměně, a tím je zajištěno fungování buňky. Díky pohybu dochází ke správnému přísunu živin a kyslíku a díky tomu pak organismus správně funguje, probíhají tedy i tolik potřebné samouzdravovací procesy. Pohyb má vliv nejen na funkčnost organismu ale i na psychiku. Pro podporu Krebsova cyklu je vhodný také doplněk stravy EMULIPS SLIM, který dokáže podpořit funkčnost těla na buněčné úrovni.


Z pohledu celostní medicíny je prokázáno, že vše souvisí se vším a naše tělo nelze rozškatulkovat na jednotlivé orgány, aniž by se tyto vzájemně neovlivňovali. Již ve staré Číně byl popsán systém vzájemných vztahů orgánů, například že tlusté střevo přímo souvisí s plícemi, tenké střevo se srdcem atp.

Mnoho dalších informací z tohoto oboru můžete nalézt na našem webu eZDRAVE.cz v článcích, informacích o jednotlivých přípravcích, zkušenostech s přípravky a v neposlední řadě je zde také možnost dané přípravky si objednat samostatně nebo v přesně zaměřených (a cenově zvýhodněných) sadách.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.ezdrave.cz

 

Máme pro vás tři výhry.

1. cena: Factor Base Detox
2. - 3. cena: Emulips

Soutěž probíhá od 25. ledna do 8. února 2015.

Foto: iStock, ezdrave.cz
25. 1. 2015

Výherci:

1. místo profik
2. místo solnicka
3. místo gladiola


Otázka:Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovat

hodnotit 1 2 3 4 5

Mohlo by Vás zajímat


Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

jelen
JELEN - oheň


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook