zapomenuté heslo

Soutěž o nové antiperspiranty Fa

Soutěž o nové antiperspiranty Fa
Pocení, jako přirozenou a významnou činnost našeho těla, úplně eliminovat nemůžeme. Ve své moci ale máme omezení tvorby potu i nepříjemných důsledků pocení.

Svoji roli při pocení hraje správná životospráva. Odborníci doporučují hodně pít a vynechat z jídelníčku alkohol, kávu, sůl a ostré koření. Vhodné je konzumovat větší množství syrové stravy. Pokud je to možné, pokuste se vyhnout stresovým situacím, které nadměrné pocení zvyšují. Samozřejmostí by mělo být používání deodorantů, antiperspirantů a antibakteriálních mýdel.

Antiperspiranty

Obsahují aktivní složku, která omezuje tvorbu potu tím, že vede ke stažení vývodu potních žláz a tím snižuje množství vylučovaného potu. Antiperspiranty nás tak zbavují nepříjemného mokrého podpaží a dodávají nám pocit čistoty, sucha a svěžesti.


Hýčkat se můžete jemnými květinovými vůněmi antiperspirantů Fa Floral Pro-tect. Dodají vám sebevědomí a zajistí vysoce účinnou ochranu proti pocení. Jako bonus si užijete smyslnou květinovou vůni, kterou budete cítit po celý den. Nové antiperspiranty využívají osvědčené 48hodinové ochrany Fa proti pocení v podpaží a tělesnému pachu a nezanechávají bílé skvrny na oblečení. Fa Floral Protect bude k dispozici ve dvou voňavých variantách – Mák & Hya-cint a Orchidej & Violka.

Antiperspiranty Fa Floral
Antiperspiranty Fa Floral

 

Běžné vůně nanesené na pokožku mají tendenci rychle slábnout. Nová technologie aktivace vůní od Fa zaručuje, že molekuly parfému k pokožce přilnou na dlouhou dobu. Tato unikátní technologie vůni zachytí v maličkých částečkách oleje a během dne ji postupně uvolňuje. Nový antiperspirant Fa poskytuje 48hodinovou ochranu proti pocení v podpaží a tělesnému pachu, a přitom minimalizuje výskyt skvrn na oblečení.

 

  • Řada Fa Floral Protect nabízí dvě voňavé varianty. Mák & Hyacint zaujme květino-vými tóny vlčího máku, růží a hyacintů a lahodnými ovocnými vůněmi hrušek a čer-ného rybízu. Celá kompozice je zakončena svůdným pačuli a pižmem.
  • Orchidej & Violka vás uchvátí květinovými tóny violky a orchidejí, svěží vůní manda-rinky, vodního melounu, exotického ovoce a jemnou, přirozenou vůní bílého pižma a santalového dřeva.

 

Tři z vás můžete vyhrát antiperspiranty Fa Floral Protect.

Soutěž probíhá od 4. do 18. května 2014.
 

Foto: Henkel
4. 5. 2014

Výherci:

Katule85
Alla1
Markyza


Otázka:Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovat

hodnotit 1 2 3 4 5

Mohlo by Vás zajímat


Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovat
#1: anonym-11526 vloženo: 16. 07. 2014
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, v jakém časovém odstupu bývají doručeny výhry ze soutěží? Vyhrála jsem v soutěži o antiperspiranty Fa, která trvala do 18. května, reagovala jsem na Váš email o zaslání adresy, ale výhru jsem dodnes nedostala. :-( Děkuji za odpověď a přeji krásný den. S pozdravem Katule85
Energie dne

drak
DRAK - dřevo


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook