zapomenuté heslo

Soutěž o Knihu Marka Dzirasy Cesty poznání

Soutěž o Knihu Marka Dzirasy Cesty poznání
Ať už tohoto pozoruhodného muže znáte z přednášek, spiritual kempů, knih nebo třeba jen z Facebooku a nebo jste o něm nikdy neslyšeli, jeho knihy vás zaručeně nenechají na pokoji a minimálně vás „nakopnou“ k přemýšlení, jestli žijete život, jaký jste si snili a zda jste skutečně šťastní.

Mark Dzirasa je motivační spíkr a skvělý kouč, ale zejména táta dvou dětí s velkým srdcem, muž, který se dvacet let úspěšně pohybuje na poli byznysu, spíkr, který je členem Evropské rady transformačních leaderů a spolupracuje s největšími osobnostmi světové scény osobního rozvoje.

Mark má silné propojení na asijskou filozofii, stejně jako na tradiční africká učení nebo na medicínu z amazonského pralesa, ale zároveň rozsáhlé praktické zkušenosti s profesním rozvojem v korporátní sféře a nastavováním firemní kultury či s poradenstvím široké veřejnosti. Vystupoval a spolupracoval s lidmi známými ze světového trháku Tajemství (The Secret) jako zakladatel koučingu John Whitmore nebo poradce celebrit Marie Diamond… A takto by výčet mohl pokračovat.

Co je však nejdůležitější, že vše, o čem hovoří na svých seminářích a motivačních videích, má prožité v praxi a nepředává, jako někteří samozvaní koučové, zkušenosti z několika přečtených knih.


Co napsal? 

Cesty poznání
Cesty poznání

Mark napsal dvě úspěšné knihy – 21 dnů a Cesty poznání, ve kterých se dozvíte vše o jeho dětství, o jeho dospívání v tehdy komunistickém Československu, kdy už v té době získával spirituální znalosti od své maminky, jak začínal ve dvaceti letech podnikat a pracoval osmnáct hodin denně, o tatínkovi z Ghany, rodinné vazbě, cestování po světě za šamany, vnitřním přerodu, až po všechny úžasné ideje, které vás minimálně přivedou k zamyšlení se, jestli skutečně děláte práci, kterou jste vždy chtěli dělat, jestli jste šťastní ve vztahu, ve kterém jste, jaký je váš vztah s rodiči nebo dětmi a jestli není čas na změny….

Obě knihy jsou nabité informacemi o nejrůznějších kulturách, o cestách vzhůru za svými sny, o plnohodnotném životě, o životních změnách a zejména o tom, že každý jeden člověk na celé zemi si zaslouží být šťastný a bohatý po stránce duchovní i finanční. 

 

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.dzirasa.com.

Tři z vás mohou vyhrát knihu Cesty poznání od Marka Dzirasy.

Soutěž probíhá od 20. prosince 2015 do 3. ledna 2016. 

 

Foto: Mark Dzirasa
20. 12. 2015

Výherci:

mamakami
Anna_11
Kami


Otázka:Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovat

hodnotit 1 2 3 4 5

Mohlo by Vás zajímat


Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovat
#1: anonym-12824 vloženo: 30. 12. 2015
zajímavá soutěž
Energie dne

had
HAD - oheň


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook