zapomenuté heslo

Soutěž o filtrační konvici Brita

Soutěž o filtrační konvici Brita
Máte rádi čistou vodu a nechce se vám tahat se s lahvemi balené vody? Křišťálově čistou, zdravou a osvěžující vodu vám zajistí i filtrační konvice Brita.

Filtrační konvice Brita s filtrací Maxtra vodu z kohoutku během okamžiku zbaví chloru, vodního kamene a případných nežádoucích látek, jako jsou těžké kovy, pesticidy atd., které se do ní mohou dostat z vodovodního řadu. Křišťálově čistá voda svěží chuti, která stojí na počátku dobrého fungování organismu, je tak vždy k dispozici. Filtrovaná voda je výborná i do kávovarů nebo žehliček, které se pak nezanáší vodním kamenem. Káva a čaj připravené z filtrované vody vám budou více chutnat. Jedinou podmínkou je pravidelná výměna filtračních patron Maxtra – je důležité na ni nezapomínat!


Životnost patrony je závislá na množství a kvalitě přefiltrované vody. V oblastech s tzv. tvrdou vodou dosahuje přibližně 100 litrů přefiltrované vody, v oblastech s tzv. měkkou a středně tvrdou vodou až 150 litrů. V každém případě by však patrona měla být vyměněna nejpozději po 4 týdnech provozu. Proto, aby Brita nabídla svým zákazníkům co nejsnazší způsob kontroly životnosti filtračních patron, vybavuje víčka svých konvic indikátory. Stačí je jen sledovat a využívat tak naplno výhod vždy dokonale čisté, chutné a zdravé vody.


Ekonomické modely filtračních konvic mají mechanický indikátor Brita Calendar – při výměně patrony se jednoduše nastaví datum příští výměny. Digitální indikátor Brita Memo po každé výměně odpočítává 4 týdny a v jejich závěru bliká celá plocha displeje a nepřehlédnutelným způsobem tak signalizuje čas pro novou patronu. Nejprecizněji pak sleduje ( dokonce podle třech parametrů ) množství a tvrdost již přefiltrované vody, čas a vyhodnocuje přesné datum výměny patrony inovativní inteligentní digitální ukazatel Brita Meter. Na přehledném displeji je navíc průběžně v procentech zobrazována zbytková životnost patrony. 


Autorizovaným prodejcem německé značky Brita v České republice je společnost Potten & Pannen – Staněk. Koupit si je můžete i v e-shopu www.vasekuchyne.cz.

Odpověď na soutěžní otázku najdete na www.vasekuchyne.cz.

Tři z vás můžete vyhrát filtrační konvici Brita.

Soutěž probíhá od 28. října do 4. listopadu 2012.

Foto: potten&pannen
28. 11. 2012

Výherci:

siki
mrska77
Radaka


Otázka:



Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovat

hodnotit 1 2 3 4 5

Mohlo by Vás zajímat


Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovat



Energie dne

drak
DRAK - dřevo


Doporučujeme



Poslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook