zapomenuté heslo

Soutěž o Ceresit stop vlhkosti Aero 360°

Soutěž o Ceresit stop vlhkosti Aero 360°
Nadměrná vlhkost je živnou půdou pro vznik plísní. Často si jich na počátku nemusíme všimnout. Skrývají se na málo větraných místech, jako jsou rohy za nábytkem, u stěn atd. Velmi dobrým indikátorem jsou rosící se zrcadla či okenní tabule.

Kde se nadměrná vlhkost bere? Průměrná rodina vyprodukuje během dne okolo 12 litrů vody. Vzdušná vlhkost nejčastěji vzniká v koupelně, uvolňuje se do vzduchu sprchováním, koupáním, mytím a praním. Stejně tak vaření, žehlení, ale i zalévání květin, nebo výpar z větších ploch jako je například akvárium přináší do vzduchu dostatek vody. I obyčejné dýchání nebo pocení produkuje další vlhkost. Koupelna, sklep, kuchyně, ložnice, to bývají místa, kde máme největší problémy s nadměrnou vlhkostí.

Vysoká vlhkost je ideálním prostředím pro růst plísní. Způsobují ztráty na majetku, ale také mohou ohrožovat naše zdraví. Plísně bývají původcem různých alergií, dýchacích a trávicích obtíží, mohou se objevit podráždění kůže nebo bolesti hlavy.


Jak ale plísně zlikvidovat?

Prostě vezmete něco na plísně, např. Ceresit STOP PLÍSNI, nastříkat, setřít a je po nich. Ano, ale za chvíli jsou zpět. Aby se nevracely, je potřeba zajistit optimální vzdušnou vlhkost.

Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360°
Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360°

Pohlcovač vlhkosti Ceresit Stop Vlhkosti Aero 360° snižuje vlhkost vzduchu na optimální úroveň. Tableta je složena ze speciálních krystalů, které nasávají okolní nadměrnou vlhkost a přetvářejí ji v tekutinu, tím se tableta postupně rozpouští. Tekutina se shromažďuje ve spodní části přístroje. Jedna tableta vydrží pracovat cca 1 – 2 měsíce (podle velikosti místnosti a vlhkosti). Po úplném rozpuštění můžete zakoupit tablety náhradní. Revoluční tvar přístroje a tablety umožňuje maximálně využít celou plochu tablety. Její členitá struktura a otvor uprostřed využívá proudění vzduchu okolo i uvnitř tablety a tak je pohlcování nadměrné vlhkosti účinnější. Kvalita je zaručena použitím originálních tablet a přístroje, protože funguje jako systém.

Zajistěte zdravé prostředí pro své nejdražší a vyhrajte šikovné pomocníky.
 

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.stop-vlhkosti.cz.

Tři z vás mohou vyhrát Ceresit stop vlhkosti aero 360°.

Soutěž probíhá od 13. do 27. prosince 2015.
 


Foto: Henkel
13. 12. 2015

Výherci:

Ivetinecka
mipal
ludvikl


Otázka:Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovat

hodnotit 1 2 3 4 5

Mohlo by Vás zajímat


Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

had
HAD - oheň


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook