zapomenuté heslo

Epidemologie - očkování - Poradna

MUDr. Hana Ševčíková, 1965, vdaná, 2 dcery
Lékařská fakulta University Palackého v Olomouci, promována 1990
Atestace I. stupně Hygiena a epidemiologie 1993
Atestace II. stupně Epidemiologie 2002
Člen ČLS JEP Společnosti pro epidemiologii a mikrobiologii a vakcinologické společnosti
 
Do roku 2008 MUDr. Hana Ševčíková pracovala jako vedoucí epidemiologickém oddělení Krajské hygienické stanice v Ostravě, kde se věnovala zejména problematice prevence a represe v oblasti infekční epidemiologie a nosokomiálních nákaz, očkování dětí i dospělých a problematice provozu, dezinfekce a sterilizace ve zdravotnických zařízeních.
Od roku 2008 pracuje MUDr. Hana Ševčíková jako odborná lékařka očkovacího centra společnosti Avenier v Ostravě na Hornické poliklinice.
 
Očkovací centra společnosti Avenier, a.s., jsou se svými 22 pobočkami největší sítí tohoto typu v České republice a jejich odborní lékaři ročně proočkují přes 70 tisíc klientů. Výhodou služeb očkovacích center je zejména časová úspora, garance odbornosti a aktuálních informací od specializovaných lékařů a také jistota, že vakcína nebyla znehodnocena chybným skladováním či přenosem z lékárny. Očkovací centra společnosti Avenier nabízí očkování doporučená pro území ČR, např. proti hepatitidě typu A, klíšťové encefalitidě, HPV – rakovině děložního čípku, meningokokovým a pneumokokovým infekcím, chřipce, ale také vakcíny na cesty. Specialisté z oblasti epidemiologie poradí s výběrem vhodných vakcín podle cílové destinace cestování, a navíc mají přístup ke zprávám o nejnovějších zdravotních rizicích či epidemiích, které ve světě aktuálně hrozí. Jsou tedy nejspolehlivějším zdrojem informací před cestou do exotických destinací.


Nový dotaz
Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

buvol
BUVOL - voda


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook