Zapomenuté heslo

Aromaterapie - Poradna

…Děti mi říkají TETA PLAVKA a nebo taky TETA ŤUPI ŤUPI

 

Od relativně ranného mládí se mi líbily zdravotnická profese. Bavilo mě sbírat byliny, míchat čaje a studovat různou „léčitelskou“ literaturu. Nejprve to vypadalo, že zdravotnictví bude mým domovem – vystudovala jsem zdravotní výchovu na 1. lékařské fakultě. Pracovala jsem jako poradce pro výživu a fitness. Všechno se změnilo ve chvíli, kdy se mi narodila dcera Adéla.
 
Když bylo Adélce asi 14 dní, začala jsem s ní navštěvovat kojenecké plavání. Nejprve ve velké vaně, později v bazénku. Plavání s dětmi mi učarovalo tak, že jsem se hned v létě přihlásila na rekvalifikační kurz a stala se lektorkou kojeneckého plavání. Mými plavacími klienty jsou děti od narození do cca 6-7 let. Později se k tomu přidalo cvičení s dětmi a situace se opakovala. V rámci cvičení jsme občas zkoušely uvolňovat ruku a malovat po tabuli i po papíře. Když jsem viděla, jak jsou děti lačné po objevování kouzla barev a čar, začala mi v hlavě hlodat myšlenka, zkusit vytvořit kurz tvoření pro děti. A z myšlenky se stala skutečnost. V současné době připravuji lekce tvoření nejen pro děti různého věku (od 1 roku), ale i pro dospělé. Je to báječná relaxace a ideální stav, kdy se mi práce stala koníčkem. Poslední novinkou v mém vzdělávání je kurz  „Ostrova objevů“,  kdy dochází k multismyslové stimulaci dětí.  Všechny tyto aktivity se snažím propojit tak, aby docházelo k harmonickému psychomotorickému vývoji u dětí. 
 

Aromaterapii jsem začala studovat v době, kdy byla Adélka relativně často nemocná. Pořád jsme řešily uši a dýchací cesty. Byl to takový koloběh. Začátky byly obtížné. Praly se ve mně znalosti klasických lékařských postupů a najednou mi někdo začal říkat, že by to mohlo fungovat trochu jinak. Adélka byla můj první „pokusný králík". A alternativa začala přinášet své výsledky. V průběhu let jsem absolvovala ještě další kurzy týkající se alternativních postupů. (Kurz reflexní terapie, Kurz masáží pro kojence, Kurz masáží pro starší děti, Kurz kranio-sakrálních technik, Kurz thajských masáží). V současné jsem složila lektorské zkoušky i pro Institut aromaterapie se specializací na dětský věk.

Více na www.lucnikonik.czNový dotaz
Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

lidoop
LIDOOP - země


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook