zapomenuté heslo

ULTRAZVUKOVÝ ZVLHČOVAČ nebo ULTRAZVUKOVÝ INHALÁTOR

ULTRAZVUKOVÝ ZVLHČOVAČ nebo ULTRAZVUKOVÝ INHALÁTOR
Ptáte se, jestli zvolit ultrazvukový zvlhčovač nebo vybrat raději ultrazvukový inhalátor, eventuálně ionizátor vzduchu nebo zvlhčovač s ionizátorem ovzduší? Odpoví vám pan Petr KRÁSNÝ, manager kvality internetového obchodu s lékařskými přístroji SZO.cz.

Ultrazvukové inhalátory

Používáme je k rychlému potlačení dýchacích potíží v průběhu dne u dospělých pacientů a dětí, které jsou klidné a vydrží sedět, nemají problém snášet na obličeji maskou, případně používat ústní nebo nosní nástavec.


Ultrazvukové zvlhčovače

Slouží k nepřímé inhalaci a lze tyto přístroje využít k inhalování během spánku, neboť jsou naprosto bezhlučné. Pochopitelně, jedním z kritérií je věk dítěte a to, zda snese na obličeji masku, eventuálně vydrží sedět v klidu alespoň dvacet minut nebo půl hodiny a inhalovat. Pokud máme hyperaktivní dítě nebo malé děcko, které ještě nesnese obličejovou masku, pak volíme raději ultrazvukový inhalátor. Dlouhodobá nepřímá inhalace trvající osm hodin v průběhu spánku, kdy ultrazvukový zvlhčovač umístíme na noční stolek, přináší dobré výsledky a je účinná.


Ke zlepšení stavu astmatika nebo alergika, použijeme ionizátor vzduchu, který ovzduší obohatí zápornými ionty a vyčistí vzduch od alergenů, prachu a pylu. Ve volné přírodě dochází k ionizaci vzduchu u vodopádů, v lese nebo u moře, proto alergikům a astmatikům pobyt v tomto prostředí prospívá a potíže rychle ustupují. Pro dosažení lepších výsledků a větší úlevy doporučujeme používat kombinovaný přístroj ultrazvukový zvlhčovač s ionizátorem vzduchu, který můžeme provozovat nejenom během dne, ale také v noci, protože se jedná o bezhlučný přístroj.


Petr KRÁSNÝ, manager kvality internetového obchodu SZO.cz.
 

Komerční prezentace
Foto: SZO
25. 7. 2016hodnotit 1 2 3 4 5

Mohlo by Vás zajímat


Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

vlk
VLK - země


DoporučujemePoslední drby

heluska
DOTAZ
Kde jsou výherci soutěží?
Jana82
Osteoporoza
Dobrý den, lékařem mi byla zjištěna osteoporoza a bylo mi doporučeno, abych si koupila doplnky stravy s vitamínem K2 a...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook