zapomenuté heslo

Tajemství zázračného vitaminu B17

Tajemství zázračného vitaminu B17
Vitamin B17 je lékem na rakovinu. Alespoň to tvrdí odvážný dokumentarista Edward Griffin. Na čem zakládá svá tvrzení a je vůbec možné, aby byl jeden jediný vitamin tolik zázračný?

Proti rakovině meruňkami

Vitamin B17, nazývaný také laetril nebo amygladin, byl objeven již v roce 1950 americkým chemikem Ernestem Krebsem. Onkology po celém světě ale začal zajímat až nedávno. K diskuzi přispěla i publikace dokumentaristy Edwarda Griffina Svět bez rakoviny – tajemství vitamínu B17 a jeho odvážná tvrzení. Griffin tvrdí, že laetril, bohatě obsažený v jádrech meruněk, je cestou ke snížení počtu nádorových onemocnění a tím úbytku úmrtí v důsledku rakoviny.


Národy bez rakoviny

Svá tvrzení dokládá dlouhodobým mapováním národů, které žijí nejen v souladu s přírodou, ale také hojně konzumují meruňky, především jejich jádra a olej z nich vylisovaný. Jím sledované národy, jako asijští Hunzové, se dožívají velmi vysokého věku a celkově se těší dobrému zdraví. Podstatnou část jejich jídelníčku totiž tvoří meruňková jádra, která obsahují cenný vitamin B17. Hunzové konzumují až dvěstěnásobek obvyklého příjmu tohoto vitaminu v industrializovaných společnostech. Proto se mezi nimi nevyskytují nádorová onemocnění, obyvatelé jsou vitální a vypadají mladší, než ve skutečnosti jsou. Účinky se připisují právě vitaminu B17.


Přírodní zdroj vitaminu B17

Pro vitamin B17 nemusíte ani za dlouhověkými národy, ani na trh s meruňkami. V lékárně je k dostání 100% přírodní doplněk stravy B17 APRICARC, který nabízí sílu této prospěšné látky, získané přímo z prášku meruňkových jader, v podobě želatinových kapslí. Kromě přirozeného zdroje vitaminu B17 – meruňkových jader a meruňkového oleje, obsahuje také houby hlívu ústřičnou a reishi a plody rakytníku řešetlákového, které pomáhají zvyšovat přirozenou imunitu a obranyschopnost organizmu. Hlíva ústřičná příznivě ovlivňuje hladinu cukru a tuku v krvi a hladinu krevního tlaku. Rakytník blahodárně působí na pružnost a průchodnost cév a srážlivost krve.

Více informací najdete na www.b17.cz.

Připravila: Zuzana
Foto: sxc
19.10. 2016

 hodnotit 1 2 3 4 5

Mohlo by Vás zajímat


Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

jezevec
JEZEVEC - dřevo


DoporučujemePoslední drby

heluska
DOTAZ
Kde jsou výherci soutěží?
Jana82
Osteoporoza
Dobrý den, lékařem mi byla zjištěna osteoporoza a bylo mi doporučeno, abych si koupila doplnky stravy s vitamínem K2 a...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook