zapomenuté heslo

Tajemství zázračného vitaminu B17

Tajemství zázračného vitaminu B17
Vitamin B17 je lékem na rakovinu. Alespoň to tvrdí odvážný dokumentarista Edward Griffin. Na čem zakládá svá tvrzení a je vůbec možné, aby byl jeden jediný vitamin tolik zázračný?

Proti rakovině meruňkami

Vitamin B17, nazývaný také laetril nebo amygladin, byl objeven již v roce 1950 americkým chemikem Ernestem Krebsem. Onkology po celém světě ale začal zajímat až nedávno. K diskuzi přispěla i publikace dokumentaristy Edwarda Griffina Svět bez rakoviny – tajemství vitamínu B17 a jeho odvážná tvrzení. Griffin tvrdí, že laetril, bohatě obsažený v jádrech meruněk, je cestou ke snížení počtu nádorových onemocnění a tím úbytku úmrtí v důsledku rakoviny.


Národy bez rakoviny

Svá tvrzení dokládá dlouhodobým mapováním národů, které žijí nejen v souladu s přírodou, ale také hojně konzumují meruňky, především jejich jádra a olej z nich vylisovaný. Jím sledované národy, jako asijští Hunzové, se dožívají velmi vysokého věku a celkově se těší dobrému zdraví. Podstatnou část jejich jídelníčku totiž tvoří meruňková jádra, která obsahují cenný vitamin B17. Hunzové konzumují až dvěstěnásobek obvyklého příjmu tohoto vitaminu v industrializovaných společnostech. Proto se mezi nimi nevyskytují nádorová onemocnění, obyvatelé jsou vitální a vypadají mladší, než ve skutečnosti jsou. Účinky se připisují právě vitaminu B17.


Přírodní zdroj vitaminu B17

Pro vitamin B17 nemusíte ani za dlouhověkými národy, ani na trh s meruňkami. V lékárně je k dostání 100% přírodní doplněk stravy B17 APRICARC, který nabízí sílu této prospěšné látky, získané přímo z prášku meruňkových jader, v podobě želatinových kapslí. Kromě přirozeného zdroje vitaminu B17 – meruňkových jader a meruňkového oleje, obsahuje také houby hlívu ústřičnou a reishi a plody rakytníku řešetlákového, které pomáhají zvyšovat přirozenou imunitu a obranyschopnost organizmu. Hlíva ústřičná příznivě ovlivňuje hladinu cukru a tuku v krvi a hladinu krevního tlaku. Rakytník blahodárně působí na pružnost a průchodnost cév a srážlivost krve.

Více informací najdete na www.b17.cz.

Připravila: Zuzana
Foto: sxc
16. 6. 2021

 hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

drak
DRAK - dřevo


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook