zapomenuté heslo

Medicína

Problémy se spaním

Problémy se spaním
Stává se vám poslední dobou, že ležíte v posteli i dvě hodiny, ale stále ne a ne usnout? Potíže s usínáním, přerušované spaní během noci i nekvalitní spánek jsou častým problémem dnešní doby. Víte, co způsobuje vaše problémy se spaním a jak jim předejít? Pojďte zjistit, co pomáhá na spánek a lepší usínání.


Když dítě kašle

Když dítě kašle
00:00S prvním zakašláním většina maminek zpozorní. Právě kašel je totiž často jedním z příznaků onemocnění dýchacích cest. Umíte odhadnout, o jakou nemoc se bude v souvislosti s kašlem jednat tentokrát?

Stres a menstruační cyklus

Stres a menstruační cyklus
00:00Co se týká stresu, ženy mají oproti mužům jednu nevýhodu. Díky menstruačnímu cyklu jsou jednou za měsíc vystaveny působen hormonů, která zvyšuje stresovou zátěž. Odborníci si stále lámou hlavu, jak je to s účinky hormonů na tělesné a psychické funkce...

Jak na emoce

Jak na emoce
00:00Emoce, pocity, nálady – víme o nic tolik, a přesto tak málo. Dokážeme je docela dobře popsat, ale zatím se nám moc nedaří s nimi pracovat. A přitom práce s emocemi je jedním ze základních předpokladů vyrovnaného a zdravého života.

Když vás trápí ječné zrno

Když vás trápí ječné zrno
00:00Bolestivá červená bulka na očním víčku sice není životu nebezpečná, ale dokáže nám znepříjemnit život. O co vlastně jde? Jak se léčí a můžeme jejímu vzniku vůbec předejít?

Lupénka: nemoc, která bolí dvakrát

Lupénka: nemoc, která bolí dvakrát
00:00Světová zdravotnická organizace letos potvrdila zařazení psoriázy neboli lupénky mezi závažné neinfekční onemocnění imunitního systému. Přesto o této chorobě stále koluje řada nepřesných informací. Co myslíte - je, nebo není nakažlivá? A dá se vůbec...

Zarudlé oči mohou být signálem nemoci

Zarudlé oči mohou být signálem nemoci
00:00Čas od času mívá zarudlé oči snad každý z nás. Důvodem může být únava, nebo třeba jen spadlá řasa, případně alergická reakce. Jenže někdy se může za tímto symptomem skrývat nemoc.

5 důvodů, proč si konečně pořídit sušičku

5 důvodů, proč si konečně pořídit sušičku
00:00Věšení a žehlení prádla zabere tolik času. Ne jedna žena si na tyto nutné domácí práce stěžuje. Přitom je pomoc tak jednoduchá. Stačí si pořídit sušičku.

Stránka:Předchozí 1 2 3 4 5 6 12 23 33 44 Další

Soutěž
Energie dne

netopýr
NETOPÝR - voda


DoporučujemePoslední drby

heluska
DOTAZ
Kde jsou výherci soutěží?
Jana82
Osteoporoza
Dobrý den, lékařem mi byla zjištěna osteoporoza a bylo mi doporučeno, abych si koupila doplnky stravy s vitamínem K2 a...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook