zapomenuté heslo

Čisté plíce a životní spokojenost

Čisté plíce a životní spokojenost
Počasí už přesně odpovídá podzimním dnům. Pomalu přichází zima a s ní častá nachlazení dýchacích cest. Počasí tohoto období totiž přesně vystihuje emoce, se kterými jsou dýchací cesty spojeny – tedy melancholie, smutek nebo deprese. Rok bude pomalu končit. Podzim je čas loučení, dušiček a zamýšlení se nad sebou samým.

Jakou má souvislost psychická pohoda s imunitou?

Emoce a vůbec pocity člověka určují kvalitu jeho života. Už pravěké kultury lidstva přemýšleli, jak docílit pocitu štěstí a spokojenosti. Pozitivní pocity a emoce totiž apod. porují obranyschopnost organismu, zatímco negativní emoce, jakými jsou smutky, propady nálad, trudomyslnost, strachy, stresy ji zcela výrazně oslabují. Mít zdravou chuť do života, spokojenost a radost znamená mít v pořádku vitální síly organismu, které s imunitou člověka zřetelně souvisejí.


Čisté plíce jsou základem zdravého sebevědomí

Prastará čínská tradiční medicína přiřazovala k jednotlivým orgánům jednotlivé základní emoce. Období podzimu je tedy obdobím dýchacích cest a s nimi je spojena psychická síla člověka a vůle. Negativní pól této emoce je, že se člověk dostává do stavu propadu nálad, lenosti a nechce se mu nic dělat. Skutečně se v naší praxi CIC ukázalo, že stav a kvalita sliznic dýchacích cest má zásadní vliv na tyto pocity, které se pak projektují do mozku, a zpětně do kvality a hloubky dýchání. Když k nám přicházejí do ordinace ženy na detoxikaci organismu, dostanou od nás sdělení, že potřebují vyčistit dýchací cesty. Častou odpovědí ženy je, že dotyčná žena byla na vyšetření u svého lékaře a plíce má zcela v pořádku. O tom to ale vůbec není! Je to o tom, že ty relativně zdravé plíce jako následek životního prostředí nesou na svých sliznicích mnoho velmi drobných a jemných částic, které pak imunitu sliznice poškozují. Kromě toho také mohou nést latentní infekční ložiska, takže člověk při sebemenším nachlazení okamžitě dostane zánět horních cest dýchacích. Zdravé a čisté plíce jsou základem pro zdravé sebevědomí a vědomí vlastní ceny a hodnoty. Člověk, který má tyto tkáně čisté a dobře fungující tak neupadá do stavů splínu, je stále zdravě optimistický a jeho nálady nejsou tolik závislé na chválení od okolí. A co víc, není také často nemocný.


Preparát RespiHelp

RespiHelp
RespiHelp

Vyčistí dýchací cesty a podpoří psychiku. Joalis RespiHelp povzbudí řasinky na sliznicích dýchacích cest k většímu pohybu a tedy k samočistícímu procesu. Proces očisty může trvat během užívání preparátu několik týdnů u kuřáků i několik měsíců. V odborné literatuře se uvádí, že v plicních sklípcích zůstávají drobné částice třeba i padesát let. Co teprve u dlouholetého kuřáka ..., takže pár týdnů nebo pár měsíců stojí za to, abychom se zbavili pozůstatků špatného životního prostředí, ve kterém jsme vyrůstali. Výhoda metody CIC a preparátu Joalis RespiHelp je, že stačí užívat většinou jen jedno balení, tedy jednorázově. Preparát se užívá asi dva měsíce, a to je dostatečná doba pro organismus, aby se stačil zbavit největších nečistot z dýchacích cest.

 

Bambi bronchi

Bambi Bronchi
Bambi Bronchi

Trpí Vaše děti často problémy horních dýchacích cest? Děti školního věku často trpí záněty horních cest dýchacích kdykoliv se dostanou do kontaktu s infekcí - například v kolektivu spolužáků. Antibiotika ani po opakovaném podání už nezabírají a rodiče často neví, co s imunitou dítěte už dělat. Hledají proto často pomoc jinde. Pomoc přichází právě v podobě vyčistění dýchacích cest dítěte a obnovení jeho imunitního systému. Je to jednoduché, ale účinné - řešení vychází ze starověkých zásad přírodní medicíny a zkušeností dávných kultur.


Autor: Ing. Vladimír Jelínek, www.eccklub.cz
Komerční prezentace
Foto: ECC Klub
5. 10. 2016hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

had
HAD - oheň


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook