zapomenuté heslo

Medicína

REIKI

REIKI
Reiki je japonský výraz, kterým je označována univerzální životní energie. Rei znamená v překladu univerzální transcendentální duši a neohraničitilnou podstatu, ki (v Číně čchi) znamená sílu životní energie, onu energii, která sídlí a působí všude kolem nás. Ve fyzických tělech živočichů a rostlin i ve světě minerálů, ale též ve všech materiálech.


Když se řekne šedý zákal

Když se řekne šedý zákal
00:00Většina z nás ví, že šedý zákal znamená vážný problém, který může vést až k úplné ztrátě zraku. Ale tomu se dnes dá vhodnou operací předejít.

Projekt výtvarné výzdoby v Nemocnici sester Boromejek

Projekt výtvarné výzdoby v Nemocnici sester Boromejek
00:00Nadační fond Zdeňky Žádníkové ve spolupráci se společností PackWay s.r.o., která provozuje značku Blancheporte by MAGNET, v květnu předali nově upravené prostory v Nemocnici Milosrdných sester sv. Karla Boromejského.

Předcházejte potížím se zrakem?

Předcházejte potížím se zrakem?
00:00Někteří z nás chodí na preventivní prohlídky jednou za dva roky. Chodíte také na pravidelnou prohlídku k očnímu lékaři?

Alergie v zajetí otázek

Alergie v zajetí otázek
00:00Na jaře sice začíná pylová sezona, ale mnohé alergeny (prach, roztoči, plísně, potraviny, léky) působí celoročně. Dá se alergii předejít, a když už ne, alespoň ji lépe snášet?

Lymfomasáž v otázkách a odpovědích

Lymfomasáž v otázkách a odpovědích
00:00Už jste o lymfomasáži slyšeli, ale nevíte přesně, oč běží, pro koho je vhodná a zdá má smysl, aby ji absolvoval i zdravý člověk? Zjistili jsme to za vás!

Muži se trápí sexuálními dysfunkcemi zbytečně

Muži se trápí sexuálními dysfunkcemi zbytečně
00:00S intimními problémy se lidé obecně neradi svěřují, a to dokonce ani lékařům. Důvodem je především stud. A pokud jde o muže platí to dvojnásob. To ostatně vyplývá i z posledního průzkumu o sexuálním chování Čechů. Podle něj se velmi výrazné...

Nebojte se narkózy

Nebojte se narkózy
00:00Čeká vás lékařský výkon, kdy je zřejmé, že bez narkózy to nepůjde? A nejste zrovna zkušený pacient? Poradíme vám, co byste měli vědět předem.

Stránka: Předchozí 1 2 3 4 12 23 34 45 DalšíEnergie dne

leopard
LEOPARD - země


DoporučujemePoslední drby

heluska
DOTAZ
Kde jsou výherci soutěží?
Jana82
Osteoporoza
Dobrý den, lékařem mi byla zjištěna osteoporoza a bylo mi doporučeno, abych si koupila doplnky stravy s vitamínem K2 a...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook