zapomenuté heslo

Profesionální péči o vlasy zvládnete sami doma!

Profesionální péči o vlasy zvládnete sami doma!
Kdo by netoužil po zářivých a zdravých vlasech? Pokud také závistivě pozorujete celebrity na červeném koberci a říkáte si, jak je snadné mít krásné vlasy, když máte hodně peněz? Tak nezáviďte a čtěte dál. Zjistíte totiž, že se snu o dokonalé hřívě nemusíte vzdávat – zvládnete ji sama a s minimálními náklady.

Jak na profesionální péči o vlasy?

Než se pustíte do kulmování a žehlení, zadržte. Pokud máte suché, polámané nebo zkrátka ne zcela zdravě vypadající vlasy, žádný účes nebude vypadat tak, jak doufáte. Klíčem k dokonalému účesu jsou totiž zdravé vlasy. A od nich vás dělí jen osvojení si základních triků péče o vlasy.

 

  • Kartáčujte, kartáčujte, kartáčujte. Pravidelné hřebelcování odstraní zbytky kosmetiky, rozčeše zacuchaná místa a rozprostře vlasový mas. Pravidelně kartáčované vlasy jsou tak už po krátké době viditelně lesklejší a na omak hebčí. A méně se lámou! Takže i když se vrátíte ve tři hodiny ráno z večírku, vlasy pořádně rozčešte.


Tip: Pokud se vaše vlasy snadno zacuchají, pořiďte si kartáč s rovnými štětinkami. Kartáče, které mají na koncích štětinek rozšíření v podobě malé kuličky, jsou pro zacuchané vlasy neštěstím – v lepším případě je polámou, v horším vytrhají.

 

  • Vlasy si nikdy nečešte, když jsou mokré. Pokud po umytí vlasy potřebují rozčesat, rozčešte je prsty ještě ve sprše po nanesení balzámu. A nikdy nechoďte spát s mokrou hlavou.
  • Nepodceňujte péči o konečky. Jednou za měsíc jim dopřejte vyživující kúru a pravidelně je zastřihněte.

 

Tip: Zastřihávání konečků zvládnete sama doma. Ale určitě si na pomoc neberte na kancelářské nůžky s kulatou špičkou a raději si pořiďte profesionální kadeřnické nůžky. S těmi docílíte mnohem kvalitnějšího efektu.

 

  • Klasické gumičky lámou vlasy. Používejte výhradně látkové.

Tip: Pokud se vaše vlasy snadno mastí, pořiďte si suchý šampon ve spreji. Ten pohltí mastnotu a dodá vlasům na objemu. Vlasy pak vydrží bez umytí krásné mnohem déle.

 

Komerční prezentace
Foto: iStock
30. 11. 2015hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

had
HAD - oheň


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook