zapomenuté heslo

Přírodní kosmetika Logona oslavuje – víme proč!

Přírodní kosmetika Logona oslavuje –  víme proč!
U ženy se věk 35 let považuje za krásný; už má své zkušenosti a přitom si zachovává zdravý půvab a krásu. A totéž by se dalo říci také o značkových kosmetických produktech Logona.

Německá přírodní kosmetika si aktuálně připomíná 35 let existence na trhu, a stejnou dobu je také synonymem pro zdravou pokožku i vlasy. Jak to můžeme tvrdit s takovou jistotou? Logona totiž patří mezi produkty, které se smí označovat jako Kontrolovaná přírodní kosmetika. Což znamená, že:
- sází na suroviny z kontrolovaného zemědělství a sběru ve volné přírodě, používá výhradně látky, které pokožce prospívají,
- naopak cíleně vynechává syntetická barviva a parfemace, konzervační složky, geneticky modifikované látky, ethoxylenové suroviny, silikony, parafín, vazelínu a další ropné produkty,
- vstupní suroviny ani samotné produtky netestuje na zvířatech.

Začalo to v roce 1978

Tehdy mladý německý léčitel Hans Hansel založil společnost Lorien-Goods, která se v roce 1985 přejmenovala na Logonu. Prvotní úkol si stanovil jasně: najít a prodávat takové produkty ve svém obchodě, jež budou splňovat parametry bio kvality. Šestadvacetiletý Hans chtěl nabízet výrobky bez chemie, aby byly vstřícné a šetrné k naší pokožce, ale také k přírodě. Výsledek? Nakonec se rozhodl, že kosmetiku bude vyrábět sám. Se svými spolupracovníky začínal doslova v garáži, která byla u obchodu, a zde také poprvé vytvořil přírodní šampony. Od té doby stále existují hlavní „tahouni“ značek Logona, Sante a Fitne (spadající pod Logocos), které si můžete zakoupit i u nás.

Inovace v praxi

Logona se může pochlubit také mnohými novinkami ve sféře kosmetického průmyslu. Například v roce 1988 jako první uvedla na trh výrobky chránící proti sluníčku v bio kvalitě a o jedenáct let později nabídla svým zákazníkům rovněžpřírodní dekorativní kosmetiku v bio kvalitě. Další inovace se datuje rokem 1994, tehdy Logocos začal na celém světe prodávat přírodní šampony založené na rostlinných tenzidech bez obsahu Amonium Lauryl Sulfatu a Sodyum Laureth Sulfatu. Z dalších patentů jmenujme například rostlinné barvy v podobě krému.

Jaká je současnost?

Aktuální nabídka produktů této tradiční evropské značky přírodní kosmetiky je skutečně pestrá, ostatně posuďte sami. Zakoupit si lze inovativní dekorativní kosmetiku plnou hydratačních a antiageingových složek, dále vlasové produkty v podobě barev, šamponů a hloubkové péče, a rovněž výrobky, které se postarají o pokožku doslova od hlavy až k patě určené pro všechny typy pleti, a to včetně ekzematiků, alergiků nebo dětí.

Zaujalo nás

Firma Logocos pod značkou Logona zaručuje ve svých kosmetických produktech co nejvíce přírodní a účinné složení bez syntetických konzervačních látek, vůní a barviv. A nejen to, nás zaujala zmínka i o sociální odpovědnost, s níž úzce souvisí například spolupráce na pěstování heny na egyptské farmě Sekem, jež v roce 2003 získala alternativní Nobelovu cenu.
 

Připravila: redakce
Foto: archiv firmy
12. 12. 2013hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

had
HAD - oheň


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook