zapomenuté heslo

Nezapomínejte na čištění pleti

Nezapomínejte na čištění pleti
Problémy s pletí dokáží potrápit stejně ženy, muže i teenagery. Každý typ pokožky má totiž Achillovu patu. Že o ní víte, a proto chodíte čas od času ke kosmetičce? Pokud si myslíte, že to stačí, jste na omylu!

Stejně jako vaše zuby, i Vaše tvář potřebuje kvůli usazování nečistot každodenní, ne jen občasnou péči. Nepodceňujte domácí kosmetické rituály a zařaďte pravidelné čištění pleti do své osobní hygieny. Protože jedině čistá tvář je krásná.

Základem krásné a zdravé pokožky žen, mužů i dospívající mládeže je vždy její čistota. Pravidelné čištění pleti vhodným kosmetickým přípravkem zásadně ovlivňuje to, jak naše pleť vypadá. Zbaví ji nežádoucích nečistot z ovzduší, z líčidel, odumřelých buněk z povrchu pleti a také mazu a potu. A i když si třeba v kosmetických procedurách nijak extra nelibujete, věřte, že vaše pleť začne díky čištění konečně dýchat a regenerovat. Zanedbávání takové očisty naopak vede k ucpávání pórů, vzniku a rozšiřování akné či různých pupínků a k rychlejšímu stárnutí pokožky. Škody nenapraví ani nejluxusnější krém. 

Výběr správné kosmetiky je základ

Pořiďte si kvalitní a pro vaši pleť vhodný čisticí přípravek. Pozor! Voda rozhodně pro očistu vaší pleti nestačí. Málokteré pleti také vyhovují čisticí kosmetické přípravky s obsahem alkoholu, které pokožku často zbytečně dráždí a vysušují. Naopak, sázkou na jistotu jsou přírodní čisticí vody bez barviv a vůně. Pro dobrý a hlavně trvalý efekt zdravé a krásné pleti však musíte o její čistotu pečovat pravidelně. Tím, že ji budete zbavovat nečistot vždy ráno a také večer.


Čistěte i ráno!

Ač se to nezdá, kůže v noci intenzivně pracuje. Pomáhá totiž vylučovat z těla toxické látky. A ty je žádoucí odstranit z pleti co nejdřív, tedy hned ráno. Platí to pro všechny, bez rozdílu pohlaví či věku. Po vyčištění pleti naneste na obličej pleťový krém. I v tomto případě je důležitý jeho výběr dle typu pokožky.

Připravila: Zuzana
Foto: iStock
29. 9. 2020hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

had
HAD - oheň


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook