zapomenuté heslo

Jak vybrat dioptrické brýle podle tvaru obličeje?

Jak vybrat dioptrické brýle podle tvaru obličeje?
Pokud jste se od svého očaře dozvěděli tu „novinku“, že si musíte pořídit dioptrické brýle, nemusíte hned začít panikařit, že nemáte tušení, jak si vyberete ty správné.

Není to zrovna malá investice, proto musíte vždy vzít v potaz pár základních rad, podle kterých si své brýle vybrat. Budete je přeci nosit prakticky pořád, tak si dejte záležet!


Kulatý obličej

Tento tvar obličeje je potřeba opticky prodloužit. To zajistí úzké nebo hranaté brýlové obruby či také brýle bez obrouček. Nejlepší variantou jsou tenká a hranatá skla. Dámské dioptrické brýle asymetrické, které se zužují dolů jsou také správnou volbou.


Oválný obličej

Pokud máte tento tvar obličeje, máte prakticky vyhráno, jelikož vám bude slušet prakticky každý typ brýlí. Obruby volte stejně široké, jako je nejširší část vašeho obličeje a zároveň takové, aby opisovaly tvar vašeho obočí.


Diamantový tvar obličeje

Tento typ obličeje se vyznačuje úzkými očními linkami i bradou a zároveň širokými lícními kostmi. Není to moc častý tvar obličeje, spíše ho mají muži. Nicméně i pánské dioptrické brýle by měly být přizpůsobeny tomuto typu. Rozhodně doporučujeme vybírat brýle bez obrouček, nejčastěji oválné nebo ve tvaru kočičích očí.


Čtvercový obličej

Široké čelo a silná čelist – to jsou hlavní znaky tohoto typu obličeje. V každém případě tedy potřebujete změkčit úhly, k čemuž vám dopomohou brýle s úzkými obrubami. Ty by měly být výraznější, klidně i pastelové barevné a plastové. Ruce pryč od malých obrub, ty by vaše hranaté rysy jenom zvýraznily. Skvělý výběr nejenom tohoto typu můžete zkouknout na stránce Duosshop.


Teď už se nemusíte bát, že si vyberete špatně a budete se na sebe zlobit pokaždé, když se podíváte do zrcadla. Stačí se jen řídit tvarem vašeho obličeje a samozřejmě aktuálními trendy a máte vyhráno!

KP
Foto: Duosshop.cz
23. 9. 2019hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

bažant
BAŽANT - kov


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook