zapomenuté heslo

Aktuální trendy v líčení se představují

Aktuální trendy v líčení se představují
Ledově chladně, smyslně, rozdováděně… Trendy v líčení opět nabízejí širokou škálu možností. Nezapomeňte jen dodržovat jedno důležité pravidlo - více zvýrazněte buď oči, nebo rty, nikdy ne oboje najednou.

Pokud vás zajímá nejen to, jak budete vypadat, ale také čím se nalíčíte, můžete aktuální trendy realizovat právě s přípravky, které se označují jako certifikovaná přírodní dekorativní kosmetika.

Nejprve make-up

Určitě už jste slyšely o BB krémech, v obchodech jich najdete opravdu spoustu. V přírodní kvalitě pak pátrejte například po značkách Lavera, Alva (hodí se i pro velice citlivou pokožku a zbarvuje se po nanesení) nebo třeba Logona. Právě od Logony byste během prosince měly objevit dokonce CC krém, tedy přípravek, který kromě výhod BB krémů nabízí bezvadné krycí schopnosti a tak se hodí pro zralou pleť.
Připomínáme: BB krémy vpodstatě zastupují krém a tónovací přípravek v jednom. Umí sjednotit barevný tón pleti, rozjasnit vaše líčka i zakrýt drobné vady na kráse.

Tipy pro zářivý pohled

Jaké nyní frčí odstíny stínů? Šedé a teplé hnědorůžové, na doplnění pak můžete sáhnout po tmavě oranžové, temně fialové (například trio od Sante) a tyrkysové (vyzkoušejte kajalovou tužku od Logony). Ale nebojte se, ke slovu se opět hlásí také typická barva podzimu – hřejivá hnědá.


Až budete mít nalíčená oční víčka, ještě zvýrazněte oči některou z velkobjemových řasenek (mimo jiné se osvědčila Volume Sensation od Sante). A rty? Vyzkoušejte například značku Dr.Hauschka, která spolupracuje s předními vizážisty a na každou sezonu připravuje i nové limitované edice výrobků (pátrejte po kolekci nazvané Play of Light).

Elegantní tečka

Přestože pro mnohé z nás je půvabně nalíčený obličej tím nejdůležitějším, nejen na večírcích a party se neobejdete bez dokonale upravených nehtů. Krásnou tečkou se pak stane některá z trendy barev, například šedá, petrolejově zelená, modrá, stříbrná, měděná… Ostatně kovové odlesky laků zaujmou nejen vás, ale i ty, kteří o vaše ruce zavadí byť jen letmým pohledem.
Doporučujeme: V současnosti se kromě francouzské manikúry nosí i její obrácená verze, tedy měsíček se nachází hned u nehtového lůžka a zbylá část nehtu se zdobí buď ve světlejší barvě nebo v barvě stejné, avšak v jiném odstínu.

Připravila: redakce
Foto: Dr. Hauschka
29. 11. 2013
 hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

kohout
KOHOUT - kov


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook