zapomenuté heslo

Roztroušená skleróza a těhotenství

anonym-12512 před 5 lety
Je tu někde maminka s RS, která by se mohla podělit podělit o zkušenosti? Já bych chtěla dítě, ale mám pět let roztr. sklerozu bez ataky. Tady http://www.hledamzdravi.cz/materstvi-u-roztrousene-sklerozy/ mi sice poradili,ale zase tak neurčitě, že nevím zda do toho jít nebo ne. Cítím se dobře, ale nikdo přímo nezakazuje, ale také nedoporučí. Tak se ptám, jestli to tu nějaká maminka nezkusila. Díky za pomoc.

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovat
#4: marcelaklem04 vloženo: 31. 05. 2018
Ahoj všichni, Jmenuji se Marcela Klempárová (marcelaklem04@gmail.com). Stále hledáte pujcku pro vaše osobní nebo obchodní úcely. Nemusíte hledat jinde, protože senátor Peter Krajcovic vám pujcku pujcí, že chcete 100% záruku, pokud splníte požadavky na úver. Dostal jsem úver ve výši 5.000.000 EUR na 10 let dne 12.03.2018 od senátora Petra Krajcovice s e-mailovou adresou senatorrpwalter@hotmail.com nebo WhatsApp císlo +1 (518) 558-5338 nebo na našich webových stránkách: http://spkinvestment.com/. On je opravdu seriózní veritel. Dostal jsem úver, abym vyplatil špatné bankovní dluhy, které témer vzaly moje podnikání a bydlení, a také pro expanzi mé obchodní cinnosti v zahranicí. Kontaktujte jej dnes, pokud pujdete opravdu vážne. Mám dukaz a dám to každému, kdo to potrebuje. Díky a Buh vám žehná.

#3: anonym-12561 vloženo: 03. 07. 2015
Ahoj, já jsme přímo porodní asistentka a nás stále učí, že těhotenství je přímo blahodárné. Ne až tak, ale že je u RS vhodné. Nejhorší je otěhotnět a jít na UPT, to chorobu rozhodí, ale otěhotnět a porodit je fajn.

#2: anonym-12516 vloženo: 01. 06. 2015
Ahoj Evo, ráda ti odpovím na všechny tvé otázky. Mám čtvrtým rokem RS a 22.4.2014 jsem porodila císařským řezem druhého syna, Adámka. Kam chodíš do RS Centra? Klidně mi napiš na můj email: bodys.10@seznam.cz , budu ráda, o vem podrbeme :-). Daniela

#1: anonym-12512 vloženo: 28. 05. 2015
tedy ne že bych na radu na hledamzdravi.cz nedala, ale podobná zpřízěněná duše by mi moc pomohla. Dík
Energie dne

buvol
BUVOL - voda


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook