Správně stravovat se naučíte na akademii

Správně stravovat se naučíte na akademii
Hledáte způsob stravování, který vám pomůže najít rovnováhu a zdraví? Nedokážete se zorientovat v záplavě doporučení, diet a zaručených rad? Pak zkuste najít cestu na nově otevřené Akademii léčivé výživy (ALV), jejíž inspirací byla Academy of Healing Nutrition v New Yorku. Můžete tu nejen dlouhodobě studovat, ale informace získáte i na víkendových seminářích.

Přednášky a semináře jsou určeny pro všechny zájemce. Oceníte je zejména tehdy, trápí-li vás zdravotními obtíže - například dermatologická onemocnění, alergie, únavové stavy, zažívací potíže, opakovaná lehká onemocnění, bolesti hlavy a mnoho dalších. Přímo ušité na míru jsou tyto přednášky pro lidi s nadváhou nebo podváhou, kterou se snaží marně opakovaně řešit. Na akcích jsou vítání i lidé přirozeně se zajímající o zdravý životní styl, terapeuti, kteří mají potřebu u svých klientů podpořit účinnost vlastních terapií změnou stravovacích návyků, výživoví poradci, kteří si potřebují doplnit a rozšířit vzdělání a tím zkvalitnit své služby, kuchaři, vedoucí jídelen a dietní sestry, anebo majitelé a prodavači v obchodech se zdravou výživou, jimž hlubší znalost produktů a jejich použití pomůže zlepšit služby klientům a zvýšit obrat.

„Naším cílem je představit možnosti, které nabízí současný moderní svět společně s východními tradicemi. Každý tak dostane možnost vyzkoušet si různé přístupy a pak si podle vlastního uvážení vybrat pro sebe ten nejlepší,“ říká jedna ze zakladatelek Akademie Hana Vysloužilová.

Více informací o přednáškách a seminářích kurzech najdou zájemci přímo na webu Akademie léčivé výživy: http://www.akademielecivevyzivy.cz/prednasky-a-seminare/

 

Připravila: Zuzana
Foto: 2media
20.10. 2014