zapomenuté heslo

Správně stravovat se naučíte na akademii

Správně stravovat se naučíte na akademii
Hledáte způsob stravování, který vám pomůže najít rovnováhu a zdraví? Nedokážete se zorientovat v záplavě doporučení, diet a zaručených rad? Pak zkuste najít cestu na nově otevřené Akademii léčivé výživy (ALV), jejíž inspirací byla Academy of Healing Nutrition v New Yorku. Můžete tu nejen dlouhodobě studovat, ale informace získáte i na víkendových seminářích.

Přednášky a semináře jsou určeny pro všechny zájemce. Oceníte je zejména tehdy, trápí-li vás zdravotními obtíže - například dermatologická onemocnění, alergie, únavové stavy, zažívací potíže, opakovaná lehká onemocnění, bolesti hlavy a mnoho dalších. Přímo ušité na míru jsou tyto přednášky pro lidi s nadváhou nebo podváhou, kterou se snaží marně opakovaně řešit. Na akcích jsou vítání i lidé přirozeně se zajímající o zdravý životní styl, terapeuti, kteří mají potřebu u svých klientů podpořit účinnost vlastních terapií změnou stravovacích návyků, výživoví poradci, kteří si potřebují doplnit a rozšířit vzdělání a tím zkvalitnit své služby, kuchaři, vedoucí jídelen a dietní sestry, anebo majitelé a prodavači v obchodech se zdravou výživou, jimž hlubší znalost produktů a jejich použití pomůže zlepšit služby klientům a zvýšit obrat.

„Naším cílem je představit možnosti, které nabízí současný moderní svět společně s východními tradicemi. Každý tak dostane možnost vyzkoušet si různé přístupy a pak si podle vlastního uvážení vybrat pro sebe ten nejlepší,“ říká jedna ze zakladatelek Akademie Hana Vysloužilová.

Více informací o přednáškách a seminářích kurzech najdou zájemci přímo na webu Akademie léčivé výživy: http://www.akademielecivevyzivy.cz/prednasky-a-seminare/

 

Připravila: Zuzana
Foto: 2media
20.10. 2014hodnotit 1 2 3 4 5

Mohlo by Vás zajímat


Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

drak
DRAK - dřevo


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook