zapomenuté heslo

Dárek na poslední chvíli

Dárek na poslední chvíli
Nestíháte a lámete si hlavu, co nadělit svým blízkým letos pod stromeček? Dobrým tipem mohou být třeba dárkové poukázky k nákupu dioptrických nebo slunečních brýlí případně dioptrických čoček.

Dioptrické brýle nosí spousta lidí a sluneční skoro každý. Pokud tedy věnujete svým blízkým dárkovou poukázku na jejich nákup, nešlápnete vedle. Spolehnout se můžete například na nabídku v GrandOptical. Tady můžete koupit poukázky navíc v krásném balení v podobě vánoční obálky. A můžete je koupit klidně na poslední chvíli, třeba den před Vánocemi. Jejich nákupem ušetříte čas, nervy i peníze! V GrandOptical si vybere každý!


K dispozici jsou dárkové poukázky v hodnotě 500 Kč nebo 1000 Kč, které lze použít na nákup dioptrických či slunečních brýlí, kontaktních čoček nebo doplňkového sortimentu. Výhodou je, že poukázky mají dobu platnosti 1 rok ode dne jejich zakoupení.
GrandOptical nabízí kromě široké nabídky kvalitních dioptrických a slunečních brýlí také řadu výhod, kvůli kterým se vašim blízkým vyplatí do některé z 52 prodejen po celé ČR zajít.

Proč zamířit zrovna do GrandOptical?

  • Ušetříte čas – dioptrické brýle nebo kontaktní čočky si pořídíte i bez nutnosti návštěvy očního lékaře. V GrandOptical si můžete rovnou nechat změřit zrak kvalifikovanými optometristy, a to bez objednání. 
  • Ušetříte nervy – zkušený personál vám ochotně poradí s výběrem těch nejvhodnějších brýlí přesně pro vás. Ať už potřebujete brýle do práce, na čtení nebo na zahradu, vždy vám pomohou najít brýle, které vám dokonale sednou.
  • Ušetříte peníze – po celý rok probíhají na prodejnách GrandOptical slevové akce, ať už „Sleva podle věku“, slevy na skla a obruby nebo slevy díky věrnostnímu programu. Navíc lze spolu s kvalitními brýlemi získat také výhodné pojištění Vašich brýlí.


Více informací získáte na www.grandoptical.cz nebo v kterékoli z prodejen GrandOptical.

 

Připravila: redakce
Foto: GrandOptical
13. 12. 2015hodnotit 1 2 3 4 5

Mohlo by Vás zajímat


Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

vlk
VLK - země


DoporučujemePoslední drby

heluska
DOTAZ
Kde jsou výherci soutěží?
Jana82
Osteoporoza
Dobrý den, lékařem mi byla zjištěna osteoporoza a bylo mi doporučeno, abych si koupila doplnky stravy s vitamínem K2 a...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook