zapomenuté heslo

Dárek na poslední chvíli

Dárek na poslední chvíli
Nestíháte a lámete si hlavu, co nadělit svým blízkým letos pod stromeček? Dobrým tipem mohou být třeba dárkové poukázky k nákupu dioptrických nebo slunečních brýlí případně dioptrických čoček.

Dioptrické brýle nosí spousta lidí a sluneční skoro každý. Pokud tedy věnujete svým blízkým dárkovou poukázku na jejich nákup, nešlápnete vedle. Spolehnout se můžete například na nabídku v GrandOptical. Tady můžete koupit poukázky navíc v krásném balení v podobě vánoční obálky. A můžete je koupit klidně na poslední chvíli, třeba den před Vánocemi. Jejich nákupem ušetříte čas, nervy i peníze! V GrandOptical si vybere každý!


K dispozici jsou dárkové poukázky v hodnotě 500 Kč nebo 1000 Kč, které lze použít na nákup dioptrických či slunečních brýlí, kontaktních čoček nebo doplňkového sortimentu. Výhodou je, že poukázky mají dobu platnosti 1 rok ode dne jejich zakoupení.
GrandOptical nabízí kromě široké nabídky kvalitních dioptrických a slunečních brýlí také řadu výhod, kvůli kterým se vašim blízkým vyplatí do některé z 52 prodejen po celé ČR zajít.

Proč zamířit zrovna do GrandOptical?

  • Ušetříte čas – dioptrické brýle nebo kontaktní čočky si pořídíte i bez nutnosti návštěvy očního lékaře. V GrandOptical si můžete rovnou nechat změřit zrak kvalifikovanými optometristy, a to bez objednání. 
  • Ušetříte nervy – zkušený personál vám ochotně poradí s výběrem těch nejvhodnějších brýlí přesně pro vás. Ať už potřebujete brýle do práce, na čtení nebo na zahradu, vždy vám pomohou najít brýle, které vám dokonale sednou.
  • Ušetříte peníze – po celý rok probíhají na prodejnách GrandOptical slevové akce, ať už „Sleva podle věku“, slevy na skla a obruby nebo slevy díky věrnostnímu programu. Navíc lze spolu s kvalitními brýlemi získat také výhodné pojištění Vašich brýlí.


Více informací získáte na www.grandoptical.cz nebo v kterékoli z prodejen GrandOptical.

 

Připravila: redakce
Foto: GrandOptical
13. 12. 2015hodnotit 1 2 3 4 5

Mohlo by Vás zajímat


Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

had
HAD - oheň


DoporučujemePoslední drby

Hanicka
Sevy
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz
radkavra
Zľavy a akcie pre...
Na internete je veľa zľavových akcií alebo zľavových kupónov pre mamičky. Veľký prehľad nájdete napr. Na...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook