Zapomenuté heslo

Všeobecné podmínky

Všeobecné podmínky

Upozornění: vámi zvolené přihlašovací jméno bude veřejně zobrazeno. Pokud nechcete ukazovat svoje jméno a příjmení, nepoužívejte je jako přihlašovací jméno, naopak si zvolte přihlašovací jméno, které vám zajistí anonymitu. Email nebude veřejně zobrazen.
 
Odesláním formuláře dává čtenář v souladu se zákonem č. 101 /2000 Sb. v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů uvedených na formuláři  pro marketingové účely webozdravi.cz a stane-li se výhercem, též s jejich zveřejněním v rozsahu: přihlašovací jméno na webové stránce.  Osobní údaje jsou chráněny před zveřejněním a použitím třetí osobou. Jsou použity pouze pro komunikaci se čtenářem.

Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu redakce@webozdravi.cz a dále právo dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb., tj. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit. Souhlas ke zpracování údajů může být za podmínek zákona kdykoliv odvolán.
 
Pravidla diskusí:
Do diskusí mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé. Každý registrovaný uživatel je povinen dodržovat Pravidla diskusí.
V diskusích je zakázáno:

Zveřejňovat vulgární, pornografické nebo jinak společensky nepřípustné příspěvky. Zveřejňovat odkazy na jiné internetové stránky, jejichž obsah nesouvisí s tématem diskuse a na stránky, jejichž obsah je v rozporu se zákony České republiky. Zveřejňovat obchodní informace, prezentovat jakékoliv komerční produkty a aktivity. Vkládat vícenásobně se opakující příspěvky. Redakce serveru nenese odpovědnost za obsah diskusních příspěvků čtenářů. Redakce si vyhrazuje právo mazat či zkracovat texty naplňující skutkovou podstatu trestného činu hanobení rasy, národa a přesvedčení, či příspěvky obsahující vulgární výrazy a urážky. 
Energie dne

pes
PES - kov


DoporučujemePoslední drby

heluska
DOTAZ
Kde jsou výherci soutěží?
Jana82
Osteoporoza
Dobrý den, lékařem mi byla zjištěna osteoporoza a bylo mi doporučeno, abych si koupila doplnky stravy s vitamínem K2 a...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook