zapomenuté heslo

Bezpečný kočárek a kvalitní nosítka pro zdraví dítěte

Bezpečný kočárek a kvalitní nosítka pro zdraví dítěte
Dítě potřebuje v každém věku ten správný kočárek, aby mělo maximální možný komfort. Navíc je nutné, aby byl tento dopravní prostředek miminka byl maximálně bezpečný, což platí i pro nosítka.

Dětské kočárky – dbejte na komfort i bezpečí dítěte

Ač je pro nejmenší děti vhodný hluboký kočárek, který později „střídá“ kočárek sportovní, pro začátek si můžete také vybrat mezi kombinovanými kočárky, které snoubí obě předchozí varianty. Některé z nich (tzv. trojkombinace) přitom umožňují i nasazení dětské autosedačky. V pozdějším věku, když už dítě umí chodit, je vhodné pořídit golfový kočárek a samozřejmě všechny tyto varianty si je možné zakoupit rovněž pro dvojčata.

Každý z těchto typů by měl být pro dítě maximálně pohodlný, ale pozornost byste měli zaměřit především na jejich bezpečnost a zdravotní nezávadnost. Jak totiž často ukazují různé testy, i dražší kočárky nemusí být kvalitní. V každém případě musejí dětské kočárky splňovat podmínky normy ČSN EN 1888:2012. Pokud si navíc vyberete prověřeného prodejce, nemělo by se stát, že nakoupíte špatně. Vyzkoušet můžete např. e-shop Kasparek-baby.cz.


Nosítka na děti používejte správně

Že mohou spolehlivá nosítka na děti pomoci budovat silný citový vztah mezi dítětem a rodiči snad již dnes nikdo nezpochybňuje. Při jejich používání je ovšem třeba pamatovat na několik důležitých faktorů. Miminko by totiž vždy mělo být čelem k rodičům, kolena mít výše než kyčle a záda samozřejmě dokulata. Netřeba dodávat, že si j opět nutné pořídit špičkový výrobek, u něhož nehrozí, že by dítě mohlo vlivem nekvalitních materiálů spadnout.

 

KP
Foto: Kašpárek baby
26. 8. 2015hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

muntjak
MUNTJAK - oheň


DoporučujemePoslední drby

anonym-13468
Bolesti zad a plastická...
Zdravíčko zajmalo by mě jestli tu někdo byl na plastické operaci prsou po které ji přestaly bolet záda... mám velká...
anonym-12635
Výhra
Vyhrála jsem v Březnu 2017 i když jsem to po několika měsících urgovala Bylo mi odepsáno že to redakce zařídí Dnes je...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook