zapomenuté heslo

Nedejte vlhkému kašli šanci ochromit váš organismus

Nedejte vlhkému kašli šanci ochromit váš organismus
Vlhký kašel, při kterém vykašláváme hlen, v plicích nám klokotá a celkově jsme unaveni neustálým kašláním, může být v akutní formě příznakem zánětu dýchacích cest, nejčastěji zánětu průdušek.

Po vyloučení závažného onemocnění jej můžeme úspěšně léčit volně prodejnými přípravky z lékárny. Pomáhají přípravky na vykašlávání – expektorancia, dále pak preparáty snižující viskozitu hlenu – mukolytika a ty, jež stimulují dýchací cesty ke tvoření řídkého hlenu – sekremotorika.

Účinný prostředek Ambrobene spojuje expektorancia a mukolytika v jednom.

Že vám seznam přijde nějak dlouhý a komplikovaný? Můžete zkusit přípravek kombinující více preparátů najednou. Vyberete si jen formu užívání, jaká je pro vás, vaše děti či rodinné příslušníky nejpřijatelnější. Ambrobene sirup je určen pro děti i dospělé. Užívá se při akutních i chronických onemocněních dýchacích cest, jež provází obtížné vykašlávání, při infekčních onemocněních dýchacích cest, jakož i při akutních a chronických zánětech vedlejších nosních dutin. Šetrné složení sirupu Ambrobene umožňuje jeho bezpečné podávání i kojencům a batolatům. Nezapomeňte na dostatečný přísun tekutin.

Bezpečné užívání léčivého přípravku u kojenců, dětí a dospělých

Další možností, jak se přípravek Ambrobene používá, je inhalace. Praktické dávkování pomáhá léčit chronická, akutní a infekční onemocnění dýchacích cest u kojenců, dětí i dospělých. Ambrobene se vyrábí i ve formách perorálního roztoku, tvrdých tobolek a tablet. Příbalové letáky i texty na webových stránkách www.ambrobene.cz. dopodrobna informují o složení, způsobech užívání a možnostech účinku přípravku. Léčivá látka ambroxol, jež je obsažena v přípravcích, spojuje několik účinných vlivů na organismus ochromený vlhkým kašlem. Rychle a účinně rozpouští hlen, usnadňuje vykašlávání, zklidňuje podrážděné průdušky a zvyšuje imunitu dýchacích cest. V případě souběžného užívání antibiotik Ambrobene podporuje jejich hladký průnik.

KP
Foto: iStock
16. 10. 2017hodnotit 1 2 3 4 5

Přidej komentář

Rewrite letters from the image.
Musíte se nejprve přihlásit formulářem vpravo nahoře či zaregistrovatEnergie dne

muntjak
MUNTJAK - oheň


DoporučujemePoslední drby

anonym-13468
Bolesti zad a plastická...
Zdravíčko zajmalo by mě jestli tu někdo byl na plastické operaci prsou po které ji přestaly bolet záda... mám velká...
anonym-12635
Výhra
Vyhrála jsem v Březnu 2017 i když jsem to po několika měsících urgovala Bylo mi odepsáno že to redakce zařídí Dnes je...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook